Hypoallergene eco-reinigers en schoonmaakmiddelen

Voor mensen met een allergie of een gevoelige huid

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Hypoallergene Reinigers: 10 artikelen

ATTITUDE Tegel- en Hardhouten Vloerreiniger

ATTITUDE Tegel-​ en Hardhouten Vloerreiniger, 1,04 L

  • Hypoallergeen
  • Op plantaardige basis
  • Met een natuurlijke citrusgeur
€ 5,13 € 5,70 (€ 4,93 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ATTITUDE  Badkamer Reiniger

ATTITUDE Badkamer Reiniger, 800 ml

  • Veelzijdig
  • Zonder chloor
  • CO₂-neutraal
€ 5,13 € 5,70 (€ 6,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ATTITUDE Keukenreiniger

ATTITUDE Keukenreiniger, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Milieuvriendelijke productie
  • Dierproefvrij en 100% vegan
€ 5,13 € 5,70 (€ 6,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ATTITUDE Douche- en oppervlaktereiniger

ATTITUDE Douche-​ en oppervlaktereiniger, 800 ml

  • CO2 neutraal
  • Biologisch afbreekbaar
  • Makkelijk te gebruiken
€ 5,13 € 5,70 (€ 6,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ATTITUDE Reiniger voor Glas- en Spiegeloppervlak

ATTITUDE Reiniger voor Glas-​ en Spiegeloppervlak, 800 ml

  • Biologisch afbreekbaar
  • Op plantaardige basis
  • Zonder ammoniak
€ 5,13 € 5,70 (€ 6,41 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 7,74 € 8,61 (€ 9,68 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

ATTITUDE Groente- en fruitreiniger

ATTITUDE Groente-​ en fruitreiniger, 800 ml

  • Zonder bewaarmiddelen
  • Gemaakt van plantaardige en minerale ingrediënten
  • Geurvrij & hypoallergeen
€ 6,39 € 7,10 (€ 7,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BIOPURO Ontvetter

BIOPURO Ontvetter, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Dermatologisch getest
  • Kan op verschillende soorten oppervlakken worden gebruikt
€ 5,80 € 6,45 (€ 11,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

BIOPURO Glas & oppervlaktereiniger

BIOPURO Glas & oppervlaktereiniger, 500 ml

  • Hypoallergeen
  • Met tea tree olie
  • Reinigt & desinfecteert
€ 4,93 € 5,48 (€ 9,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Universele Oppervlaktereiniger Sinaasappelolie

BIOPURO Universele Oppervlaktereiniger Sinaasappelolie, 250 ml

  • Veelzijdig in gebruik
  • Concentraat
  • Dermatologisch getest
€ 7,16 € 7,96 (€ 28,64 / L)

Tijdelijk niet leverbaar