Vulbare spuitflessen

(Her)vulbare containers voor een duurzamer huishouden

Filteren & Sorteren

Prijzen Inhoud in liters Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Spuitflessen: 11 artikelen

Uni-Sapon Spuitfles

Uni-Sapon Spuitfles, Spuitfles voor allesreiniger (500 ml)

  • Gemaakt van PE - gemaakt in Duitsland
  • Voor diverse UNI-SAPON reinigers
  • Inhoud: 500 ml
€ 2,99 € 3,33 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Oppervlaktedesinfectiemiddel Wilde Munt

ALPEKO Oppervlaktedesinfectiemiddel Wilde Munt, 3 L

  • Voor alle oppervlakken
  • Zachte formule
  • Frisse geur
€ 23,76 € 26,40 (€ 7,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Andan Spuitfles, 0,5 liter

Multikraft Andan Spuitfles, 0,5 liter

  • Fijne nevel
  • Inhoud: 0,5 liter
  • Voor universeel gebruik
€ 3,57 € 3,97

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit - 0,5 L

Multikraft Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit -​ 0,5 L

  • Spuit in elke positie
  • Met praktische schaalverdeling
  • Voor universeel gebruik
€ 10,65 € 11,84

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biolù Lege Spuitfles

biolù Lege Spuitfles

  • Vulvolume: 250 ml
  • Voor badkamer-, glas- & allesreinigers
  • Perfect om te mengen
€ 2,02 € 2,25

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Ovenreiniger

ALPEKO Ovenreiniger, 3 L

  • Verwijdert vet en vuil
  • Formule op plantaardige basis
  • Biologisch afbreekbaar
€ 28,61 € 31,79 (€ 9,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geda Plantenspuit met Drukpomp - 1,5 L

Geda Plantenspuit met Drukpomp -​ 1,5 L

  • Veelzijdig in gebruik
  • Spuit precies en gelijkmatig
  • Met overdrukventiel
€ 16,67 € 18,53

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Glasreiniger Lavendel

ALPEKO Glasreiniger Lavendel, 3 L

  • Zeer zuinig
  • Antistatisch effect
  • Zacht voor oppervlakken
€ 23,76 € 26,40 (€ 7,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Ontvetter Eucalyptus

ALPEKO Ontvetter Eucalyptus, 3 L

  • Voor oppervlakken
  • Zonder gevaarlijke residuen
  • Delicate geur
€ 23,76 € 26,40 (€ 7,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ALPEKO Ontkalker

ALPEKO Ontkalker, 3 L

  • Verwijdert kalk en roest
  • Veelzijdig te gebruiken
  • Natuurlijke formule
€ 25,69 € 28,55 (€ 8,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Spuitfles Supra, 1 Liter

Multikraft Spuitfles Supra, 1 Liter

  • Fijne nevel
  • Inhoud: 1 liter
  • Voor universeel gebruik
€ 2,60 € 2,89

Bezorging uiterlijk op 14. oktober