Vloeibaar wasmiddel van Frosch
Frosch Vloeibaar Wasmiddel: 7 artikelen
Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L
- Voor babytextiel
- Voor wit en gekleurd wasgoed
- Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 8,79 (€ 5,86 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Sensitive Wasmiddel Aloë Vera, 5 Liter
- Zacht voor kleur en stof
- Hypoallergeen
- 20° C - 95° C
€ 25,99 (€ 5,20 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Zero Sensitive Wasmiddel, 1.500 ml
- Voor gekleurde en witte was
- Zonder kleurstoffen
- 30° - 95°C
€ 6,97 € 8,72 (€ 4,65 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Wol- & Fijnwasmiddel Amandel, 1,50 L
- Zonder kleurstoffen
- Zonder conserveringsmiddelen
- Wastemperaturen 20 - 60 °C
€ 9,29 (€ 6,19 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Vloeibaar Wasmiddel Granaatappel, 1,5 L (Zak)
- Voor bonte was
- Beschermt kleuren tegen verbleken
- 20 - 60 °C
€ 9,29 (€ 6,19 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Wasmiddel Citrus, 1,50 L (Zak)
- Voor witte en kookwas
- 20 °C - 95 °C
- Voor ongeveer 22 wasbeurten
€ 9,29 (€ 6,19 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Frosch Universeel Wasmiddel, 1,50 L
- Met appelextracten
- Vegan
- 20 - 95 °C
€ 9,29 (€ 6,19 / L)
Bezorging uiterlijk op 08. oktober
Uit ons magazine:
-
België: Gratis standaardverzending vanaf € 59,90
-
Gratis
retourneren -
Bezorging binnen 3 werkdagen.
Veilige betaling
met SSL-codering