Milieuvriendelijke bijenwasdoeken

Perfect alternatief voor plastic of aluminiumfolie

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Materiaal Certificaten
Filters

Bijenwasdoeken: 9 artikelen

Bee's Wrap Bijenwasdoek voor Brood, Extra Large

Bee's Wrap Bijenwasdoek voor Brood, Extra Large

  • Afmetingen: 43 x 58 cm
  • Gemakkelijk te vormen
  • Brood blijft langer vers
€ 22,49

Bezorging uiterlijk op 19. oktober

Bee's Wrap Bijenwasdoekjes Starterset

Bee's Wrap Bijenwasdoekjes Starterset, Classic (3 stuks)

  • 1x Small, 18 x 20 cm
  • 1x Medium, 25,5 x 28 cm
  • 1x Large, 33 x 35,5 cm
€ 26,49 (€ 8,83 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

pandoo Bijenwasdoekjes Startersset

  • 3 verschillende maten
  • Kan tot 12 maanden gebruikt worden
  • Vervormbaar
€ 19,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Veganistische Wasdoeken

ecoLiving Veganistische Wasdoeken, 3 stuks

  • Herbruikbaar
  • Met plantaardige was
  • 3 verschillende maten
€ 20,99 (€ 7,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bee's Wrap Bijenwasdoek

Bee's Wrap Bijenwasdoek, Large (33x35cm)

  • Gemaakt van bijenwas en biologisch katoen
  • Herbruikbaar
  • Gemakkelijk kneedbaar
€ 10,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Dantesmile Bijenwas doek

Dantesmile Bijenwas doek

  • Wasbaar
  • Handgemaakt
  • Afmeting: ca. 25 x 25 cm
€ 7,69

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Dantesmile Biologisch Katoenen Doek

Dantesmile Biologisch Katoenen Doek

  • Gemaakt van 100% biologisch katoen
  • Herbruikbaar
  • Afmeting: 75 x 75 cm
€ 7,69

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Bee's Wrap Oceans Print Bijenwasdoekje

Bee's Wrap Oceans Print Bijenwasdoekje

  • 3 maten (S, M, L)
  • Gemaakt van biologisch katoen
  • Milieuvriendelijk en Fairtrade
€ 28,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Bee's Wrap Bijenwasdoekjes, Set van 3

Bee's Wrap Bijenwasdoekjes, Set van 3, Medium (25x27,5cm) (3 stuks)

  • Gemakkelijk te gieten
  • Herbruikbaar
  • Verkrijgbaar in verschillende maten
€ 26,49 (€ 8,83 / st.)

Bezorging uiterlijk op 19. oktober