Ecologische wasmiddelen en reinigingsmiddelen van officina naturae

Milieuvriendelijk en gemaakt in Italië

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

officina naturae: 1 - 30 van 38 artikelen

officina naturae Bleekmiddel

officina naturae Bleekmiddel, 1,50 kg

  • Desinfecterende werking
  • Verwijdert vlekken vanaf 40°C
  • Gaat vergeling tegen
€ 15,59 (€ 10,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Natriumpercarbonaat

officina naturae Natriumpercarbonaat, 500 g

  • Veelzijdig wasmiddel
  • Voor hand- en machinewas
  • Tegen vlekken en om te bleken
€ 5,39 (€ 10,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel, 4 L

  • Ook geschikt voor delicaat textiel
  • Zachte en vezeldiepe reiniging
  • Met pure essentiële oliën
€ 24,99 (€ 6,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Maatbeker

officina naturae Maatbeker, 1 stuk

  • Helpt het wasmiddel op te lossen
  • Verbetert de reinigende werking
  • Vermindert de benodigde hoeveelheid wasmiddel
€ 2,09

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Wasverzachter

officina naturae Wasverzachter, 4 L

  • Huidvriendelijk
  • Snel en volledig biologisch afbreekbaar
  • Met zuivere essentiële oliën
€ 16,89 (€ 4,22 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Waspoeder

officina naturae Waspoeder, 2 kg

  • Hoge waskracht
  • Vrij van petrochemische en optische witmakers
  • Met zuivere essentiële oliën
€ 17,39 (€ 8,70 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Afwasmiddel

officina naturae Afwasmiddel, 2 kg

  • Hoge concentratie
  • Genoeg voor ca. 100 spoelingen
  • Bijzonder economisch
€ 18,49 (€ 9,25 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel - Parfumvrij

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel -​ Parfumvrij, 4 L

  • Dermatologisch en op nikkel getest
  • Vrij van petrochemische en optische witmakers
  • Zonder synthetische kleur- en geurstoffen
€ 29,49 (€ 7,37 / L)

Bezorging uiterlijk op 13. oktober

officina naturae Vast Afwasmiddel

officina naturae Vast Afwasmiddel, Zoete sinaasappel (80 g)

  • Geconcentreerd en zuinig
  • Reinheid en glans
  • Aangename geur
€ 6,49 (€ 81,13 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Universele Reiniger

officina naturae Universele Reiniger, 4 L

  • Hoge reinigingskracht dankzij actieve zuurstof
  • Snel en volledig biologisch afbreekbaar
  • Met pure essentiële oliën
€ 18,39 (€ 4,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Wasparfum

officina naturae Wasparfum, Zeebries (100 ml)

  • Voor hand- en machinewas
  • Voor ongeveer 15 toepassingen
  • Ook voor kamergeur
€ 9,29 (€ 92,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vaatwaspoeder

officina naturae Vaatwaspoeder, 1 kg

  • Hoge concentratie
  • Bijzonder zuinig
  • Volledig biologisch afbreekbaar
€ 12,99 (€ 12,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Houten Afwasborstel

officina naturae Houten Afwasborstel, Verwisselbare kop

  • Ook voor gecoate pannen
  • Handvat van gewaxt beukenhout
  • Vezelharen
€ 4,39

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel  - Lavendel

officina naturae Vloeibaar Wasmiddel -​ Lavendel, 4 L

  • Nikkel getest
  • Vrij van petrochemische en optische witmakers
  • Met lavendelolie
€ 29,99 (€ 7,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Citroenzuurpoeder

officina naturae Citroenzuurpoeder, 500 g

  • Verwijdert kalkaanslag
  • Geschikt als wasverzachter
  • Vervangt conventioneel glansspoelmiddel
€ 9,29 (€ 18,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Waspoeder

officina naturae Waspoeder, 1 kg

  • Hoge waskracht
  • Oppervlakteactieve stoffen van plantaardige oorsprong
  • Met lavendelolie
€ 11,86 € 12,49 (€ 11,86 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Parfumvrij Universeel Reinigingsconcentraat

officina naturae Parfumvrij Universeel Reinigingsconcentraat, 1 L

  • Dermatologisch getest
  • Op nikkel getest
  • Met actieve zuurstof
€ 6,49 (€ 6,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Plantaardige Neutraliserende Wasverzachter

officina naturae Plantaardige Neutraliserende Wasverzachter, 1 L

  • Innovatieve formule
  • Natuurlijk & van plantaardige oorsprong
  • Zacht voor vezels
€ 5,99 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Ontkalker

officina naturae Ontkalker (750 ml)

  • Verwijdert 100% van de kalkaanslag
  • Extra effectieve formule
  • ICEA- en Vegan OK-gecertificeerd
€ 5,39 (€ 7,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Textielwaszeep Marseille

officina naturae Textielwaszeep Marseille, 200 g

  • Biologisch afbreekbaar
  • Huidvriendelijk en zacht
  • Voor vlekbehandeling
€ 5,89 (€ 29,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Bleekpoeder

officina naturae Bleekpoeder, 500 g

  • Op basis van natriumpercarbonaat
  • Geschikt voor hand- en machinewas
  • Zonder enzymen eb oppervlakteactieve stoffen
€ 7,89 (€ 15,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Afwasmiddel

officina naturae Afwasmiddel, 4 L

  • Gevoelig voor de huid, pH-neutraal
  • Zeer zuinig, hoge reinigingskracht
  • Eenvoudige reiniging
€ 20,99 (€ 5,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Wasparfum Probeerset

officina naturae Wasparfum Probeerset, 80 ml

  • 1x Wasparfum Zeebries, 20 ml
  • 1x Wasparfum Rozenblaadjes, 20 ml
  • 1x Wasparfum Haverbloesem, 20 ml
€ 25,08 € 26,40 (€ 313,50 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Citroenzuur in Poedervorm

officina naturae Citroenzuur in Poedervorm, 500 g

  • Als wasverzachter
  • Als glansspoelmiddel
  • Voor het ontkalken van huishoudelijke apparaten
€ 9,29 (€ 18,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vaatwasmiddel Parfumvrij

officina naturae Vaatwasmiddel Parfumvrij, 4 L

  • Op nikkel getest en pH neutraal
  • Zeer zuinig in gebruik
  • Dermatologisch getest
€ 23,99 (€ 6,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Borstel

officina naturae Borstel

  • Zacht & grondig
  • Gemaakt van gewaxt beukenhout
  • Vezelharen
€ 4,89

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Universeel Reinigingsconcentraat Dennen

officina naturae Universeel Reinigingsconcentraat Dennen, 1 L

  • Voor alle afwasbare oppervlakken
  • Dermatologisch getest
  • Met actieve zuurstof
€ 6,99 (€ 6,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vaatwasserreiniger Concentraat

officina naturae Vaatwasserreiniger Concentraat, 250 ml

  • Neutraliseert slechte geuren
  • Verwijdert kalkaanslag
  • Ongeparfumeerd
€ 7,49 (€ 29,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Vaatwasserzout

officina naturae Vaatwasserzout, 1 kg

  • Hoge kwaliteit
  • Zuiver, puur zout
  • Verzacht het water
€ 3,39 (€ 3,39 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Afwasmiddel Sinaasappel

officina naturae Afwasmiddel Sinaasappel, 4 L

  • Op nikkel getest, pH-neutraal
  • Zeer zuinig, hoge reinigingskracht
  • Dermatologisch getest
€ 24,49 (€ 6,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

De passie voor productie en de ontwikkeling van ecologisch duurzame producten wordt weerspiegeld in alle artikelen van officina naturae. Milieuvriendelijkheid, duurzaamheid, eerlijke handel en niet in de laatste plaats de aandacht voor detail is wat officina naturae zo bijzonder maakt.