Producten met 10% korting & meer

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

10% korting & meer: 1 - 30 van 1826 artikelen

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Lavendel, 5 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Delicate geur van essentiële biologische lavendelolie
  • Geschikt voor 30 °C - 95 °C
€ 20,84 € 23,16 (€ 4,17 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Doseerwasbol

Sonett Doseerwasbol

  • Geen verstopping van de inductiekamer
  • Inhoud: 150 ml
  • Voor wasbeurten tot 95 °C
€ 1,72 € 1,92

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Eco-spons 2-pack

Sonett Eco-​spons 2-​pack

  • Gemaakt van biologisch afbreekbare materialen
  • Krasvrije spons
  • Gewassen op een temperatuur tot 60°C
€ 2,90 € 3,23

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Afwasmiddel Citroen

Sonett Afwasmiddel Citroen, 300 ml

  • Ongevoelig voor waterhardheid
  • Frisse citroengeur
  • Zuivere plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 1,92 € 2,14 (€ 6,40 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Color Mint & Lemon, 1,50 L

  • Met biologische plantaardige oliezeep
  • Ook voor sportkleding
  • 20 °C - 60 °C
€ 7,36 € 8,18 (€ 4,91 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Classic Tabs

claro ECO Classic Tabs, 35 stuks

  • In wateroplosbare folie
  • Zonder palmolie
  • Gemaakt in Oostenrijk
€ 6,19 € 6,88 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Bleekcomplex

Sonett Bleekcomplex, 900 g

  • Verwijdert moeilijke vlekken
  • Voorkomt vergrijzing
  • Tegen hardnekkige vlekken op serviesgoed
€ 4,93 € 5,48 (€ 5,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,84 € 8,72 (€ 5,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Multi Tabs

claro ECO Multi Tabs, 70 stuks

  • Met zout- en glansspoelfunctie
  • In water oplosbare folie
  • Zeer effectief
€ 15,21 € 16,91 (€ 0,22 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Sensitive

Sonett Vloeibaar Wasmiddel Sensitive, 2 L

  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Vrij van enzymen en gentechnologie
  • 30 °C - 95 °C
€ 9,29 € 10,33 (€ 4,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Wasspoeling

Sonett Wasspoeling, 1 L

  • Neutraliseert de pH-waarde van de stoffen
  • Verfrist de kleur en maakt de vezels glad
  • Verwijdert wasmiddelresten
€ 4,35 € 4,84 (€ 4,35 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Afwasmiddel Calendula

Sonett Afwasmiddel Calendula, 300 ml

  • 100 % biologisch afbreekbaar
  • Huidvriendelijke oppervlakteactieve combinatie
  • Met calendula-essence
€ 2,31 € 2,57 (€ 7,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Olijfwasmiddel voor Wol en Zijde

Sonett Olijfwasmiddel voor Wol en Zijde, 1 L

  • Voor fijnwas, wol en zijde
  • Delicate lavendelgeur
  • 20 °C - 40 °C
€ 6,87 € 7,64 (€ 6,87 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

pandoo Bamboe Toiletpapier

pandoo Bamboe Toiletpapier

  • 8 rollen à 200 vellen
  • 3-lagig
  • 100% plastic vrij
€ 5,90 € 6,56

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

method Keukenreiniger Clementine

method Keukenreiniger Clementine, 828 ml

  • Zeer effectief
  • Biologisch afbreekbaar
  • Plantaardige ingrediënten
€ 4,93 € 5,48 (€ 5,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Vaatwastabletten

planet pure Vaatwastabletten, 120 stuks

  • Individueel te doseren
  • Frisse citrusgeur
  • Lost snel op
€ 8,33 € 9,26 (€ 0,07 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen

sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen, 1 L

  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Zonder petrochemische ingrediënten
  • Geschikt voor alle servies en bestek
€ 4,25 € 4,73 (€ 4,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness, 750 ml

  • Intense drievoudige actie
  • Frisse, aangename geur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 3,18 € 3,54 (€ 4,24 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Schuurpoeder

Sonett Schuurpoeder, 450 g

  • Zeer productief
  • Verwijdert ingebrande krassen
  • Met puur plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 3,48 € 3,87 (€ 7,73 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential - Citroen Vaatwasmiddel

Ecover Essential -​ Citroen Vaatwasmiddel, 950 ml

  • Van hoge kwaliteit
  • Frisse citrusgeur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 4,64 € 5,16 (€ 4,88 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Schuurvloeistof

Sonett Schuurvloeistof (500 ml)

  • Licht kiemremmend effect
  • Lavendel & citroengras geur
  • Bestrijdt hardnekkig vuil
€ 3,48 € 3,87 (€ 6,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Gal zeepstaaf

Sonett Gal zeepstaaf, 100 g

  • Zeer productief en effectief
  • Met kruideningrediënten uit de biologische landbouw
  • Uitstekend vetoplossend vermogen
€ 1,72 € 1,92 (€ 17,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Regenereerzout

Sonett Regenereerzout, 2 kg

  • Puur, gekristalliseerd verdampt zout
  • Zonder antiklontermiddel
  • Vrij van synthetische kleurstoffen en additieven
€ 2,79 € 3,11 (€ 1,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Ecologische Sponsdoeken

sodasan Ecologische Sponsdoeken, 2 stuks

  • In een set van 2
  • Wasbaar op 60 °C
  • 100% composteerbaar
€ 1,72 € 1,92 (€ 0,86 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Sonett Wolverzorging

Sonett Wolverzorging, 300 ml

  • Herstelt de elasticiteit van textiel
  • Met lavendelolie
  • Bevat biologische olijfoliezeep
€ 7,84 € 8,72 (€ 26,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biolù Vlekverwijderingspoeder

biolù Vlekverwijderingspoeder, 1,10 kg

  • Verwijdert hardnekkige vlekken
  • Ook voor oppervlakken
  • Met actieve zuurstof
€ 5,90 € 6,56 (€ 5,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biolù Citroenzuurpoeder

biolù Citroenzuurpoeder, 1 kg

  • Veelzijdig
  • Vrij van fosfaten en kleurstoffen
  • Volledig biologisch afbreekbaar
€ 9,78 € 10,87 (€ 9,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Neutrale Reiniger

Frosch Neutrale Reiniger, 1 L

  • Voor alle oppervlakken
  • Zonder microplastics
  • pH-huidneutraal
€ 2,99 € 3,33 (€ 2,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Sensitive Wasmiddel Aloë Vera

Frosch Sensitive Wasmiddel Aloë Vera, 5 Liter

  • Zacht voor kleur en stof
  • Hypoallergeen
  • 20° C - 95° C
€ 23,27 € 25,86 (€ 4,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Spiritus Glasreiniger

Frosch Spiritus Glasreiniger, 500 ml

  • Vetoplossende formule
  • Streeploze reiniging
  • Vrij van microplastics
€ 2,99 € 3,33 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober