Accessoires 15% goedkoper

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied
Filters

Accessoires: 6 artikelen

PUREWAVE Home Parfum Shea Butter & Pear Blossom

PUREWAVE Home Parfum Shea Butter & Pear Blossom, 250 ml

  • Geurprofiel: fruitig, bloemig & zoet
  • Langdurige geurbeleving
  • Zonder synthetische toevoegingen
€ 6,49 € 7,64 (€ 25,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Zero Sensitive Waslotion

Frosch Zero Sensitive Waslotion, 500 ml

  • Ideaal voor veelvuldig handen wassen
  • 100% recycleerbare verpakking
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 2,83 € 3,54 (€ 5,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime

PUREWAVE Home Perfume Fresh Herbalime, 250 ml

  • Geurprofiel: fris, wrang & houtachtig
  • Langdurige geurbeleving
  • Elimineert onaangename geurtjes
€ 6,49 € 7,64 (€ 25,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla

PUREWAVE Home Perfume Patchouli & White Vanilla, 250 ml

  • Geurprofiel: houtachtig-zoet
  • Langdurige geurbeleving
  • Met natuurlijke etherische oliën
€ 6,49 € 7,64 (€ 25,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit - 250 ml

Geda Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit -​ 250 ml , Terracotta

  • Perfect voor kamerplanten en jonge planten
  • Fijne sproeistraal
  • Opvallend ontwerp
€ 11,38 € 16,26

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

brabantia Bo Pedaalemmer - 7L

brabantia Bo Pedaalemmer -​ 7L, Lilac Pink

  • Afmetingen: 24,2 × 24,5 × 50 cm
  • Gemakkelijk te verplaatsen
  • Zachte dekselsluiting
€ 86,49

Gratis bezorging uiterlijk op 28. oktober