Bespaar 15% op afwasmiddel

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Afwasmiddel: 6 artikelen

Frosch Zero Sensitive Afwaslotion

Frosch Zero Sensitive Afwaslotion, 500 ml

  • Hoge spoelkracht
  • pH-huidneutraal
  • Ideaal voor de gevoelige huid
€ 2,40 € 3,00 (€ 4,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

biobel Afwasmiddel

biobel Afwasmiddel, 5 L

  • Lost vet & vuil op
  • Zacht voor de huid
  • Met frisse citroengeur
€ 30,60 € 38,25 (€ 6,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

PUREWAVE Magische Spons

PUREWAVE Magische Spons

  • Bijzonder absorberend & robuust
  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Wasbaar op 60°C
€ 3,74 € 4,40

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoPhil Afwasmiddel

ecoPhil Afwasmiddel, 500 ml

  • Reinigt alle soorten serviesgoed
  • Verwijdert aangebrand & opgedroogd voedsel
  • Zeer effectief
€ 4,58 € 7,64 (€ 9,16 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZIELKO Bloedsinaasappel Afwasmiddel

ZIELKO Bloedsinaasappel Afwasmiddel, 500 ml

  • Voor servies, pannen en oppervlakken
  • Ook voor gevoelige huidtypes
  • Met bloedsinaasappelgeur
€ 2,92 € 3,65 (€ 5,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

brabantia Inklapbaar Afdruiprek, Large

brabantia Inklapbaar Afdruiprek, Large, Dark Grey

  • Twee afneembare bestekmanden
  • Vier haken voor wijnglazen
  • Incl. aflopende lekbak
€ 55,07 € 78,68

Bezorging uiterlijk op 08. oktober