Schoonmaakmiddelen van beeta

Universele en speciale reinigingsmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Schoonmaak: 7 artikelen

Universeel Reinigingsconcentraat, Parfumvrij

beeta Universeel Reinigingsconcentraat, Parfumvrij, 500 ml

  • Efficiënt en krachtig
  • Vrij van geurstoffen en essentiële oliën
  • Dermatologisch getest
€ 6,57 € 7,31 (€ 13,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta WC-Powergel

beeta WC-​Powergel, 750 ml (zonder etherische oliën)

  • Met natuurlijke fruitzuren
  • Ecologisch en milieubewust
  • Ook verkrijgbaar zonder geurstoffen
€ 5,31 € 5,91 (€ 7,08 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Houtreiniger

beeta Houtreiniger, 500 ml

  • Klaar voor gebruik
  • Verwijdert vergrijzing en afzettingen
  • Puur natuurlijk en biologisch afbreekbaar
€ 7,84 € 8,72 (€ 15,68 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Badkamerreiniger - Geurvrij

beeta Badkamerreiniger -​ Geurvrij, 500 ml

  • Met natuurlijk fruitzuur
  • Ecologisch en milieubewust
  • Geurvrij, zonder essentiële oliën
€ 4,64 € 5,16 (€ 9,28 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Parfumvrije Glasreiniger

beeta Parfumvrije Glasreiniger, 5 L

  • Alcoholvrij, speciaal voor mensen met allergieën
  • Ecologisch en milieubewust
  • Geurvrij, zonder essentiële oliën
€ 25,69 € 28,55 (€ 5,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Keukenreiniger

beeta Keukenreiniger, 500 ml

  • Kant-en-klare formule
  • Met natuurlijke fruitzuren
  • Dermatologisch getest
€ 7,84 € 8,72 (€ 15,68 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

beeta Ontkalkingsgelconcentraat met Rode Biet

beeta Ontkalkingsgelconcentraat met Rode Biet, 500 ml

  • Tegen kalk, roest en urineaanslag
  • Op plantaardige basis
  • Biologisch afbreekbaar
€ 15,60 € 17,34 (€ 31,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

De reinigers van beeta bevatten geen synthetische geurstoffen, kleurstoffen of conserveringsmiddelen. Ook genetisch gemodificeerde enzymen, stoffen op basis van aardolie en dierproeven zijn taboe.