bluu

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Materiaal Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

bluu: 14 artikelen

bluu Wasstrips Alpenfris

bluu Wasstrips Alpenfris, 60 stuks

  • Geschikt voor alle textiel
  • Eenvoudig in gebruik
  • Geschikt voor 15 °C - 95 °C
€ 22,49 (€ 0,37 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu cleanions - Drinkflesreiniger

bluu cleanions -​ Drinkflesreiniger, 140 stuks

  • Voor alle materialen
  • Effectief tegen kalk & vuil
  • Snelle & eenvoudige toepassing
€ 14,19 (€ 0,10 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu spongeblub – Anti-Kras-Sponzen

bluu spongeblub – Anti-​Kras-​Sponzen, 2 stuks

  • Voor veel oppervlakken
  • Zeer absorberend
  • Milieuvriendelijk & vegan
€ 7,15 € 7,53 (€ 3,58 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Wasstrips Fijnwasmiddel

bluu Wasstrips Fijnwasmiddel, 60 stuks

  • Voor wol, zijde, fijne stoffen & kasjmier
  • Bloemig-frisse geur
  • Voor 15 °C - 95 °C
€ 22,49 (€ 0,37 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu fred cleantstone - Poetssteen Navulling

bluu fred cleantstone -​ Poetssteen Navulling, 250 g

  • Voor roestvrij staal & glaskeramische kookplaten
  • Pure natuurlijke ingrediënten
  • Handzaam & zuinig
€ 20,97 € 22,08 (€ 83,88 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Wasstrips Nonscents

bluu Wasstrips Nonscents, 60 stuks

  • Voor alle textielsoorten
  • Vrij van plastic
  • Voor 15 °C - 95 °C
€ 22,49 (€ 0,37 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Drogerballen

bluu Drogerballen, 4 stuks

  • 4 stuks
  • Energiezuinig
  • Pure schapenwol
€ 32,99 (€ 8,25 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu snO2 Wit - Oxi White Booster

bluu snO2 Wit -​ Oxi White Booster, 750 g

  • Voor wit wasgoed
  • Verwijdert geuren
  • Voor 30 °C - 95 °C
€ 12,99 (€ 17,32 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Vlekkenzeep - Stick

bluu Vlekkenzeep -​ Stick

  • Voor alle textiel
  • Plantaardige ingrediënten
  • Zonder plastic & chemicaliën
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluufos - Vaatwastabletten

bluu bluufos -​ Vaatwastabletten, 62 stuks

  • Vrij van plastic
  • Biologisch afbreekbaar
  • Vegan formule
€ 22,49 (€ 0,36 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

calcbusters - Wasmachine Reiniger & Ontkalker

bluu calcbusters -​ Wasmachine Reiniger & Ontkalker, 6 stuks

  • Voor kalk, geuren & vuil
  • Krachtige & effectieve formule
  • Vrij van plastic
€ 27,49 (€ 4,58 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Silvertrooper - Hygiëne Zilverdoek

bluu Silvertrooper -​ Hygiëne Zilverdoek

  • Voor alle textiel
  • Vrij van plastic & geurstoffen
  • Tegen bacteriën, kiemen & geuren
€ 43,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Wish.Wash. - Vloerreinigingsstrips

bluu Wish.Wash. -​ Vloerreinigingsstrips, 30 stuks

  • Voor alle verzegelde vloeren
  • Verfrissende grapefruitgeur
  • Verwijdert stof, vuil & bacteriën
€ 16,29 (€ 0,54 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

bluu Wasstrips Applecadabra

bluu Wasstrips Applecadabra, 60 stuks

  • Voor alle textiel
  • Machine- & handwas
  • Voor 15 °C - 95 °C
€ 22,49 (€ 0,37 / st.)

Tijdelijk niet leverbaar