ecoLiving - Duurzame huishoudelijke producten

Verban plastic uit je huis!

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Materiaal Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

ecoLiving: 1 - 30 van 45 artikelen

ecoLiving Natriumbicarbonaat

ecoLiving Natriumbicarbonaat, 750 g

  • Zonder giftige stoffen
  • Hoge reinigingskracht
  • Zeer zuinig
€ 6,89 (€ 9,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Plasticvrije Toiletborstel

ecoLiving Plasticvrije Toiletborstel, Donkere borstelharen

  • Met plantenharen
  • Beukenhouten handvat
  • Biologisch afbreekbaar
€ 8,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen

ecoLiving Natuurlijke Huishoudhandschoenen, Small

  • Biologisch afbreekbaar
  • Gemaakt van natuurlijk rubber
  • Scheurbestendig
€ 3,67 € 3,87

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Toiletborstel en Houder Set

ecoLiving Toiletborstel en Houder Set, Cream

  • Plasticvrij
  • Plantaardige borstelharen
  • Opvallend ontwerp
€ 14,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afwasborstel met Lang Handvat

ecoLiving Afwasborstel met Lang Handvat

  • Met plantenharen
  • Zonder metaal
  • Plasticvrij
€ 10,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop

ecoLiving Afwasborstel met Verwisselbare Kop, Black

  • Natuurlijk plantenhaar
  • Plasticvrij
  • Lange gebruiksduur
€ 7,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afwasborstelhouder

ecoLiving Afwasborstelhouder

  • Hygiënisch en praktisch
  • Gemaakt van hout en roestvrij staal
  • Plasticvrij
€ 7,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Flessenborstel

ecoLiving Flessenborstel, Medium

  • Vegan
  • Plastic vrij
  • Handgemaakt
€ 8,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Composteerbare Spons

ecoLiving Composteerbare Spons, Wavy 2 Pack (2 stuks)

  • Om het hele huis schoon te maken
  • Veganistisch
  • Absorberend
€ 5,89 (€ 2,95 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Herbruikbare Bakmat

ecoLiving Herbruikbare Bakmat

  • Materiaal: siliconen
  • Anti-aanbak effect
  • Geen vet en olie nodig
€ 16,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Composteerbare Bio-Afvalzakken

ecoLiving Composteerbare Bio-​Afvalzakken, 25 stuks

  • 100 % biologisch afbreekbaar
  • Vulvolume: 10 liter
  • Afmetingen: 36 x 20 x 15 cm
€ 9,81 € 10,33 (€ 0,39 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Douchewisser

ecoLiving Douchewisser

  • Voor ramen, douches & spiegels
  • Plasticvrij
  • Voorkomt kalkvlekken
€ 8,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Luffa Zeepplankje

ecoLiving Luffa Zeepplankje

  • Handgemaakt
  • Duurzaam
  • Composteerbaar
€ 4,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Navulling Handzeep

ecoLiving Navulling Handzeep, Groene Thee & Bergamot (30 ml)

  • Voor alle huidtypes
  • Vegan en biologisch afbreekbaar
  • Verschillende geuren
€ 5,99 (€ 199,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Kop voor Houten Afwasborstels

ecoLiving Kop voor Houten Afwasborstels

  • Plantaardige borstelharen
  • Houten kop
  • Biologisch afbreekbaar
€ 3,39

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Loofah voor Badkamer & Keuken

ecoLiving Loofah voor Badkamer & Keuken

  • Veganistisch
  • Kunststofvrij
  • Met lus
€ 4,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Afdruiprek

ecoLiving Afdruiprek

  • Ideaal voor borden en kopjes
  • Gemaakt van beukenhout
  • Compact op te bergen
€ 19,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Groenteborstel

ecoLiving Groenteborstel

  • Reinigt groenten en fruit
  • 2 verschillende soorten borstelharen
  • Gemaakt van beukenhout
€ 6,39

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Citruspers van hout

ecoLiving Citruspers van hout

  • Plasticvrij
  • Beukenhout van hoge kwaliteit
  • Gemaakt in Europa
€ 4,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Citroenzuur

ecoLiving Citroenzuur, 750 g

  • Lost roest en kalkaanslag op
  • Natuurlijk zuur
  • Plasticvrij product
€ 9,59 (€ 12,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Sponsdoekjes, Set van 4

ecoLiving Sponsdoekjes, Set van 4, Botanic Garden (4 stuks)

  • Zonder microplastics
  • Natuurlijk materiaal
  • Mooi ontwerp
€ 9,59 (€ 2,40 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Houten Afwasborstel

ecoLiving Houten Afwasborstel

  • Verwisselbare kop
  • Gemaakt in Europa
  • Bestand tegen
€ 4,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Composteerbare Afvalzakken

ecoLiving Composteerbare Afvalzakken, 3 stuks

  • Biologisch afbreekbaar
  • Vulvolume: 240 L
  • Afmetingen: 105 x 87 x 35 cm
€ 7,99 (€ 2,66 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Schrobborstel

ecoLiving Schrobborstel, Tampico

  • Hoogwaardige plantenharen
  • Duurzaam
  • Plasticvrij
€ 8,48 € 8,93

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Notenkraker

ecoLiving Notenkraker

  • Met hoogwaardig beukenhout
  • Duurzaam & robuust
  • Gemaakt in Europa
€ 16,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Houten Pannenborstel

ecoLiving Houten Pannenborstel

  • Plantaardige borstelharen
  • Duurzaam en robuust
  • Zonder microplastics
€ 4,69 € 4,94

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Smalle Flessenborstel

ecoLiving Smalle Flessenborstel

  • Voor moeilijk bereikbare plaatsen
  • Veganistische borstelharen
  • Natuurlijk
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Flesopener

ecoLiving Flesopener

  • Gemaakt van hout en metaal
  • Duurzaam & stabiel
  • Kunststofvrij
€ 4,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Houten Eierwekker

ecoLiving Houten Eierwekker

  • 5 minuten looptijd
  • Duurzame materialen
  • Plastic vrij
€ 6,53 € 6,88

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecoLiving Natuurlijk Bleekmiddel

ecoLiving Natuurlijk Bleekmiddel, 750 g

  • Veilig en niet-giftig
  • Biologisch afbreekbaar
  • Verwijdert vlekken en geurtjes
€ 8,29 (€ 11,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Het merk ecoLiving is geboren uit de vaste overtuiging dat er een milieuvriendelijk alternatief bestaat voor de producten en accessoires die we elke dag gebruiken! Het merk biedt prachtige natuurlijke producten zonder plastic, waarvan de meeste handgemaakt zijn en gemaakt van duurzame materialen, meestal biologisch afbreekbaar en recyclebaar. Alle producten worden eerlijk op de markt gebracht en maken indruk met hoogwaardige materialen.