Heerlijk ruikende kamergeuren van farfalla

Hoogwaardige geurmixen, geurlampen en meer

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

farfalla: 23 artikelen

Spiral Fragrance Stone, Geglazuurde Onderkant

farfalla Spiral Fragrance Stone, Geglazuurde Onderkant

  • Gemaakt van keramiek
  • Besprenkel met etherische oliën
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Auto & Huis Diffuser

farfalla Auto & Huis Diffuser

  • Te gebruiken met USB-kabel of batterij
  • Kleur: zwart
  • Afmetingen: 9 x 4 cm
€ 22,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Weltrusten Lavender Room Spray

farfalla Weltrusten Lavender Room Spray, 75 ml

  • Zachte geur
  • Praktische sproeikop
  • Met lavendel, vanille & sinaasappel
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Biologische Citroen

farfalla Biologische Citroen, 10 ml

  • Etherische olie uit citroenschil
  • Voor een vrolijke stemming
  • Van gecertificeerde biologische teelt
€ 11,89 (€ 1.189,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische Kamerspray Geluksmomenten - Vanille en Mandarijn

farfalla Biologische Kamerspray Geluksmomenten -​ Vanille en Mandarijn, 75 ml

  • Fruitig-zacht en heerlijk zoet
  • Zorgt voor levensvreugde
  • Garandeert een goed humeur
€ 16,29 (€ 217,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Faircense Wierookstokjes

farfalla Faircense Wierookstokjes, Rose Geranium/Comforting (10 stuks)

  • 10 Indiase wierookstokjes
  • Vrij van kunstmatige geurstoffen
  • Ideaal voor meditatie & yoga
€ 5,39 (€ 0,54 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Beschermende Aura Biologische Kamerspray

farfalla Beschermende Aura Biologische Kamerspray, 75 ml

  • 100 % pure essentiële oliën
  • Scherp-frisse geur
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Geurlamp Reinigingsmiddel

farfalla Geurlamp Reinigingsmiddel, 75 ml

  • Kleverige randen en afzettingen zijn opgelost
€ 9,69 (€ 129,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Biologische Zoete Sinaasappel

farfalla Biologische Zoete Sinaasappel , 10 ml

  • Gecertificeerde biologische kwaliteit
  • Gewonnen uit de schil
  • Gecertificeerde biologische teelt
€ 9,69 (€ 969,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Aromatische melange aurabescherming

farfalla Aromatische melange aurabescherming, 5 ml

  • Voor geurlampen & diffusers
  • 100% natuurlijke geurmix
  • Fris & balancerend
€ 15,19 (€ 3.038,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Geursteen Orient

farfalla Geursteen Orient

  • Om te besprenkelen met etherische oliën
  • Geschikt voor badkamer, toilet, bureau, kast
  • Mooi ontwerp
€ 8,69

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Bergamot Vitality Organic Room Spray

farfalla Bergamot Vitality Organic Room Spray, 75 ml

  • Zachte, fruitige en bloemige geur
  • Vrolijk effect
  • Zuivert de lucht
€ 16,29 (€ 217,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Kerstster Geurmix - Kaneel

farfalla Kerstster Geurmix -​ Kaneel, 5 ml

  • Gemaakt van pure essentiële oliën
  • Aangenaam warme tonen
  • Met mandarijn, sinaasappel, kaneel en wierook
€ 12,99 (€ 2.598,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Rustige Ruimte Biologische Kamerspray

farfalla Rustige Ruimte Biologische Kamerspray, 75 ml

  • Intens effectief
  • Met grapefruit, ceder, citroengras, enz.
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Lemongrass Atmosphere Organic Kamerspray

farfalla Lemongrass Atmosphere Organic Kamerspray, 75 ml

  • Neutraliseert slechte geuren
  • Fris aroma
  • Met sinaasappel & wierook
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Knuffeltijd Biologische Kamerspray Geborgenheid

farfalla Knuffeltijd Biologische Kamerspray Geborgenheid, 75 ml

  • Praktische sproeikop
  • Met essentiële oliën
  • Met sinaasappel, vanille & cacao
€ 14,19 (€ 189,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Verfrissende Biologische Kamerspray Citroen

farfalla Verfrissende Biologische Kamerspray Citroen, 75 ml

  • Natuurlijk
  • Inspireert & vitaliseert
  • Met zuivere natuurlijke essentiële oliën
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Do It Yourself Biologische Kamerspray

farfalla Do It Yourself Biologische Kamerspray, 70 ml

  • Klaar basis voor kamersprays
  • Veganistisch
  • 100% natuurlijk
€ 8,69 (€ 124,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Lotus Wierookhouder

farfalla Lotus Wierookhouder

  • Speksteen met parelmoer
  • Diameter 10,7cm
  • Hoogte 2,3 cm
€ 16,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Kerstster Biologische Kamerspray Kaneel

farfalla Kerstster Biologische Kamerspray Kaneel, 75 ml

  • Met natuurlijke, essentiële oliën
  • Vegan
  • Met mandarijn, kaneel & wierook
€ 15,19 (€ 202,53 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Aura Protective Organic Kamerspray

farfalla Aura Protective Organic Kamerspray, 500 ml

  • Kruidenfrisse geur
  • Met essentiële oliën
  • Wierook, Bergamot & Patchouli
€ 60,99 (€ 121,98 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

Aromakids Zoete Dromen Biologische Kamerspray

farfalla Aromakids Zoete Dromen Biologische Kamerspray, 75 ml

  • Perfect voor het avondritueel
  • Zachte geur
  • Met lavendel, vanille & mandarijn
€ 16,29 (€ 217,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla Geborgenheid Bio Kamerspray Rose

farfalla Geborgenheid Bio Kamerspray Rose, 75 ml

  • Voor een goed binnenklimaat
  • Geuren van etherische oliën
  • Bloemige geur
€ 14,19 (€ 189,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

farfalla staat voor het hoogste niveau van expertise en state-of-the-art verwerking van 100% natuurlijke grondstoffen met het hoogst mogelijke biologische gehalte. De productie vindt al meer dan 30 jaar plaats op 2 locaties in Zwitserland. Ook diffusers, geurlampen en geurstenen maken deel uit van het assortiment.