Ecologische producten van het Italiaanse merk La Saponaria

Zepen met 100% natuurlijke ingrediënten

Filteren & Sorteren

Prijzen Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

La Saponaria: 8 artikelen

La Saponaria Eco Marseillezeep

La Saponaria Eco Marseillezeep, 200 g

  • Voor alle textielsoorten, inclusief fijne was
  • Reinigt bijzonder hygiënisch
  • Als vlekkenverwijderaar
€ 5,09 (€ 25,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Saponaria Zeep Roos & Sheabutter

La Saponaria Zeep Roos & Sheabutter, 100 g

  • Voor gezicht en lichaam
  • Heeft een voedende werking
  • Met huidverzachtende eigenschappen
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Saponaria Zeep Sinaasappel & Kaneel

La Saponaria Zeep Sinaasappel & Kaneel, 100 g

  • Rijk aan vitamine E en bètacaroteen
  • Ondersteunt het bruiningseffect
  • Met fruitige sinaasappelgeur
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zeep Honing & Lavendel

La Saponaria Zeep Honing & Lavendel, 100 g

  • Met geselecteerde actieve ingrediënten
  • Aangename geur
  • Handgemaakt
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Saponaria Olijfoliezeep

La Saponaria Olijfoliezeep, 100 g

  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Verzacht de huid
  • Ideaal voor kinderen
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Saponaria Zeep Mirte & Rode Druif

La Saponaria Zeep Mirte & Rode Druif, 100 g

  • Anti-aging eigenschappen
  • Voor gezicht en lichaam
  • Ook voor gevoelige huid
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Zeep Calendula & Tarwekiem

La Saponaria Zeep Calendula & Tarwekiem, 100 g

  • Geschikt voor alle huidtypes
  • Rijk aan vitamine E
  • Met petitgrain olie
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Saponaria Zeep Papaver & Cypress

La Saponaria Zeep Papaver & Cypress, 100 g

  • Voor een stralende huid
  • Verwijdert dode huidcellen
  • Met essentiële citroenolie
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 03. november

De rijke zepen van het merk La Saponaria worden met de hand gemaakt in Italië en bestaan uit hoogwaardige ingrediënten die worden geselecteerd, geteeld en verwerkt met ethische criteria in het achterhoofd. De 100% natuurlijke ingrediënten zijn afkomstig van lokale familieboerderijen of bedrijven die sociale projecten ondersteunen.
Ze worden dierproefvrij geproduceerd met behulp van groene energie uit hernieuwbare bronnen en energiebesparende technologieën.
Het resultaat zijn heerlijk geurende zepen die zachte reiniging en verwennerij bieden - in harmonie met het milieu.