Multikraft voor het schoonmaken van huizen

Wasmiddelen met positieve bacteriën

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Multikraft: 1 - 30 van 38 artikelen

Multikraft EM Clear Active

Multikraft EM Clear Active, 1 L

  • Creëert een gezond binnenklimaat
  • Voorkomt schimmel
  • Zonder essentiële oliën
€ 10,39 (€ 10,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft WashBall

Multikraft WashBall

  • Lange houdbaarheid
  • Milieuvriendelijk alternatief
  • 30°C - 60°C
€ 43,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Afwasmiddel

Multikraft eMC Afwasmiddel, 0,50 L

  • Effectief tegen vuil en vet
  • Niet gmo
  • Ecologisch
€ 9,29 (€ 18,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft EM Aktiv

Multikraft EM Aktiv, 1 L

  • Bevat effectieve micro-organismen
  • Voor tuinen, compost, vijvers, enz.
  • Voorkomt rotting
€ 10,22 € 10,76 (€ 10,22 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Power Cleaner

Multikraft eMC Power Cleaner, 1 Liter

  • Voor schone oppervlakken
  • Zuinig in gebruik
  • Met natuurlijke micro-organismen
€ 27,49 (€ 27,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Allesreiniger Citrus

Multikraft eMC Allesreiniger Citrus, 1 L

  • Zeer zuinig
  • Voor alle oppervlakken
  • Frisse citrusgeur
€ 22,49 (€ 22,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Vaatwaspoeder

Multikraft Vaatwaspoeder, 500 g

  • Zonder geur- en kleurstoffen en additieven
  • Tot 50 wasbeurten lang
  • Verwijdert hardnekkige etensresten
€ 10,79 (€ 21,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Kalkreiniger

Multikraft eMC Kalkreiniger, 0,50 L

  • Zeer effectief tegen kalkaanslag
  • Met effectieve micro-organismen
  • Langdurig effect
€ 27,49 (€ 54,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Kalkreiniger Spray

Multikraft eMC Kalkreiniger Spray, 0,50 L

  • Sterk tegen kalkaanslag
  • Met citroenzuur
  • Hoog rendement
€ 14,19 (€ 28,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Wasconcentraat

Multikraft eMC Wasconcentraat, 0,50 L

  • Voor natuurlijke vezels
  • Hoge waskracht
  • Voor alle wastemperaturen
€ 14,19 (€ 28,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Textielreiniger

Multikraft eMC Textielreiniger, 1 L

  • Kan ook worden gebruikt als wasmiddel
  • Voor geurneutralisatie
  • Effectief tegen vlekken
€ 32,99 (€ 32,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Allesreiniger Lavendel

Multikraft eMC Allesreiniger Lavendel, 1 L

  • Geschikt voor alle oppervlakken
  • Effectieve geurneutralisatie
  • Delicate lavendelgeur
€ 22,49 (€ 22,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Luffa Spons - 3 Stuks

Multikraft Luffa Spons -​ 3 Stuks

  • Zacht voor serviesgoed & pannen
  • Composteerbaar & milieuvriendelijk
  • Geschikt voor hardnekkig vuil
€ 5,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC tapijtreiniger

Multikraft eMC tapijtreiniger, 1 L

  • Sterk tegen vlekken
  • Heeft een geurneutraliserend effect
  • Met een citrusgeur
€ 32,99 (€ 32,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Fresh Verbena Spuitoplossing

Multikraft Fresh Verbena Spuitoplossing, 0,30 L

  • Voor kamers & kleding
  • Neutraliseert geuren
  • Frisse citroengeur
€ 12,99 (€ 43,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Zuurstofbleekmiddel

Multikraft eMC Zuurstofbleekmiddel, 400 g

  • 100% natuurlijke ingrediënten
  • Bevat EM keramisch poeder
  • Voor witte was & kleurecht gekleurd wasgoed
€ 9,29 (€ 23,23 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Bokashi gedroogd

Multikraft Bokashi gedroogd, 2 kg

  • Accessoires voor de Bokashi huishoudemmer
  • Effectief tegen geurtjes
  • Fermenteer het organische afval
€ 23,49 (€ 11,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Andan Spuitfles, 0,5 liter

Multikraft Andan Spuitfles, 0,5 liter

  • Fijne nevel
  • Inhoud: 0,5 liter
  • Voor universeel gebruik
€ 3,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Biologische Bokashi Terra

Multikraft Biologische Bokashi Terra, 10 kg

  • Vulhoeveelheid 10 kg
  • Bevordert de opbouw van humus
  • Vermindert meststofverbruik
€ 49,49 (€ 4,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Hoogglansdoek - Multikraft

Multikraft Hoogglansdoek -​ Multikraft

  • Afmeting: 50 x 40 cm
  • Wasbaar op 60°C
  • Pluisvrij en zacht
€ 23,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit - 0,5 L

Multikraft Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit -​ 0,5 L

  • Spuit in elke positie
  • Met praktische schaalverdeling
  • Voor universeel gebruik
€ 11,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Badkamer Duo Spons

Multikraft Badkamer Duo Spons

  • Afmetingen: 13 x 9 cm
  • Ideaal voor badkamer en toilet
  • Wasbaar op 60 °C
€ 22,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Reinigers, Set van 5

Multikraft eMC Reinigers, Set van 5

  • 5 reinigers van 100 ml
  • Met effectieve micro-organismen
  • Natuurlijke ingrediënten
€ 22,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Vaatdoeken - 2 Stuks

Multikraft Vaatdoeken -​ 2 Stuks

  • Afmetingen: 23,5 x 17,5 cm
  • Herbruikbaar
  • Wasbaar op 60°C
€ 28,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Keuken Pad

Multikraft Keuken Pad

  • Afmeting: 15 x 15 cm
  • Ideaal voor fruit en groenten
  • Twee vezelzijden
€ 17,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft doseerpomp

Multikraft doseerpomp

  • Makkelijk doseren
  • Hoge functionaliteit
  • Voor 3L navulbus
€ 6,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Theedoek Salie - 2 Stuks

Multikraft Theedoek Salie -​ 2 Stuks

  • Afmetingen: 70 x 50 cm
  • Voor serviesgoed & plastic bakjes
  • Wasbaar op 60°C
€ 35,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft eMC Power Cleaner Spray

Multikraft eMC Power Cleaner Spray, 0,5 liter spuitfles

  • Voor grote vervuilde oppervlakken
  • Efficiënte geurneutralisatie
  • Met effectieve micro-organismen
€ 12,99 (€ 25,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Keukendoek (zonder ReinZeit Hoek)

Multikraft Keukendoek (zonder ReinZeit Hoek)

  • Afmeting: 32 x 32 cm
  • Duurzaam & hoge kwaliteit
  • Voor een streeploze glans
€ 18,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Allesreinigerset

Multikraft Multikraft Allesreinigerset

  • 360° spuitfles
  • Probiotisch & hygiënisch
  • Frisse citrusgeur
€ 38,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft is een Oostenrijks familiebedrijf. Het bijzondere aan de schoonmaakproducten van Multikraft is het gebruik van effectieve micro-organismen, die probiotisch werken en zich op de gereinigde oppervlakken vestigen om weer actief te worden als ze weer vuil worden. De producten zijn een ecologisch alternatief voor conventionele reinigingsmiddelen, omdat ze natuurlijke processen ondersteunen en optimaal gebruik maken van alle hulpbronnen.