ooohne - ecologische was- en schoonmaakmiddelen

Voor natuurlijke reinheid en vermindering van plastic afval

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

ooohne: 15 artikelen

ooohne Badkamerreiniger om te Mengen

ooohne Badkamerreiniger om te Mengen, 20 g

  • Verwijdert kalk en vuil
  • Maakt 500 ml badkamerreiniger
  • Gemakkelijk in gebruik
€ 2,29 (€ 114,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Badkamerreiniger Starterset

ooohne Badkamerreiniger Starterset

  • 1 x sprayflacon
  • 1 x badkamerreiniger om te mengen
  • Veganistisch & natuurlijk
€ 5,37 € 6,24

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Keukenreiniger om te Mengen

ooohne Keukenreiniger om te Mengen, 10 g

  • Hoog vuil- en vetoplossend vermogen
  • Veganistisch
  • 92,2 % natuurlijke ingrediënten
€ 2,29 (€ 229,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Afwasmiddel

ooohne Afwasmiddel, 72 g

  • Om zelf te mengen
  • 100 % plasticvrij
  • Goed voor ca. 470 ml afwasmiddel
€ 4,49 (€ 62,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Keukenreiniger Starterset

ooohne Keukenreiniger Starterset

  • 1 x sprayflacon
  • 1 x keukenreiniger om te mengen
  • Natuurlijke formule
€ 5,37 € 6,24

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Allesreiniger Startset

ooohne Allesreiniger Startset

  • 1 x sprayflacon
  • 1 x allesreiniger om op te lossen
  • Gemakkelijk te mengen
€ 5,37 € 6,24

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Vaatwaspoeder

ooohne Vaatwaspoeder, 870 g

  • Voor de vaatwasser
  • Zonder microplastics
  • Zuinig in gebruik
€ 16,39 (€ 18,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Color Waspoeder

ooohne Color Waspoeder, 2,50 kg

  • Voor gekleurd textiel
  • 30°C - 60°C
  • Vegan en plasticvrij
€ 32,99 (€ 13,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Allesreiniger om te Mengen

ooohne Allesreiniger om te Mengen, 10 g

  • Reinigt oppervlakken
  • Bespaart wegwerpplastic
  • Gemakkelijk te maken
€ 2,29 (€ 229,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Loofah Spons

ooohne Loofah Spons

  • Biologisch afbreekbaar
  • 100 % plastic vrij
  • Wasbaar
€ 6,29

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Vloerreiniger voor Mengen

ooohne Vloerreiniger voor Mengen, 500 g

  • Voor laminaat, vinyl en tegels
  • Voldoende voor ca. 125 toepassingen
  • Zonder geur- en kleurstoffen
€ 14,19 (€ 28,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Theedoek

ooohne Theedoek

  • Sterk absorberend
  • Pluisvrij
  • 100 % biologisch katoen
€ 8,79

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Fijnwasmiddel

ooohne Fijnwasmiddel, 2,50 kg

  • Voor wol en zijde
  • Voldoende voor 83 wasbeurten
  • 20 - 40° C wastemperatuur
€ 38,49 (€ 15,40 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Vlekverwijderaar

ooohne Vlekverwijderaar, 70 g

  • Voor katoen, gemengde stoffen & linnen
  • Voor voorbehandeling
  • Vegan formule
€ 6,09 (€ 87,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ooohne Universeel Waspoeder

ooohne Universeel Waspoeder, 2,50 kg

  • Voor wit en kleurecht textiel
  • 30°C - 90°C
  • Zeer economische formule
€ 32,99 (€ 13,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ben je op zoek naar was- en reinigingsmiddelen zonder plastic en onnodige chemicaliën? Bij ooohne ben je aan het juiste adres! De Duitse start-up onderscheidt zich door het gebruik van milieuvriendelijke ingrediënten en plasticvrije verpakkingen.