Biologisch wasmiddelen van planet pure

Milieuvriendelijke universele en speciale wasmiddelen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Wastemperatuur
Filters

Wasmiddelen: 17 artikelen

planet pure Hygiëne Textieldeodorant

planet pure Hygiëne Textieldeodorant, 100 ml

  • Voor wasbaar textiel
  • Tegen terugkerende geurtjes
  • Snel & eenvoudig in gebruik
€ 3,02 (€ 30,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universeel Wasmiddel Lavendel

planet pure Universeel Wasmiddel Lavendel, 75 W (3 L)

  • Voor gekleurde & witte was
  • Ook voor wol & zijde
  • Voor alle wastemperaturen
€ 16,82 (€ 5,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Biologische Wasnoten

planet pure Biologische Wasnoten, 200 W (1 kg)

  • Voor alle soorten wasgoed
  • Met stoffen zakje
  • Eenvoudig in gebruik
€ 14,11 (€ 14,11 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem

planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem, 75 W (3 L)

  • Voor gekleurde was
  • Zonder microplastics
  • Formule met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten
€ 16,82 (€ 5,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos

planet pure Kleurwasmiddel Hibiscus & Pioenroos, 75 wasbeurten (3 liter)

  • Voor gekleurde was
  • Subtiele bloemengeur
  • Voor alle wastemperaturen
€ 16,99 (€ 5,66 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Kleurwasmiddel Lavendel - Bulkverpakking

planet pure Kleurwasmiddel Lavendel -​ Bulkverpakking, 10 L

  • Voor gekleurde & witte was
  • Veelzijdig te gebruiken
  • Aangename geur
€ 53,02 (€ 5,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universeel Wasmiddel Alpenfris

planet pure Universeel Wasmiddel Alpenfris, 75 W (3 L)

  • Voor gekleurde & witte was
  • Ingrediënten van natuurlijke oorsprong
  • Voor alle wastemperaturen
€ 16,82 (€ 5,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universeel Wasmiddel 0% OHNE

planet pure Universeel Wasmiddel 0% OHNE, 30 W (1,50 L)

  • Voor witte & gekleurde was
  • Perfect voor de gevoelige huid
  • Voor alle wastemperaturen
€ 9,55 (€ 6,37 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Baby Wasmiddel Soft

planet pure Baby Wasmiddel Soft, 1,50 L

  • Voor babywas
  • Hypoallergene formule
  • Voor alle wastemperaturen
€ 9,59 (€ 6,39 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Universeel Wasmiddel Wilde Roos

planet pure Universeel Wasmiddel Wilde Roos, Bag in Box 75 W (3 L)

  • Voor witte & gekleurde was
  • Reinigt grondig
  • Met heerlijke wilde-roosgeur
€ 16,82 (€ 5,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Vlekkenverwijderaar Sinaasappel

planet pure Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml

  • Voor witte & gekleurde was
  • Tegen vetvlekken & meer
  • Aangename geur
€ 3,02 (€ 30,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Fijn- & Wolwasmiddel Roos

planet pure Fijn-​ & Wolwasmiddel Roos, 1 L

  • Voor fijne was & wol
  • Milde formule voor de huid
  • Met een subtiele rozengeur
€ 6,06 (€ 6,06 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Textielverfrisser Spray Lavendelfris

planet pure Textielverfrisser Spray Lavendelfris, 500 ml

  • Voor alle soorten textiel
  • Natuurlijke geur
  • Zonder synthetische toevoegingen
€ 3,69 (€ 7,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wasmiddel Sport & Outdoor - 20 Wasbeurten

planet pure Wasmiddel Sport & Outdoor -​ 20 Wasbeurten, 1 L

  • Voor sporttextiel
  • Formule zonder microplastics
  • Bestrijdt vuil & geurtjes
€ 6,89 (€ 6,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Witmaker

planet pure Witmaker, 450 g

  • Voor witte & gekleurde was
  • Vrij van chloor & geurstoffen
  • Tegen grauwsluier & vlekken
€ 7,15 (€ 15,89 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kleurwasmiddel Oranjebloesem - Bulkverpakking

planet pure Kleurwasmiddel Oranjebloesem -​ Bulkverpakking, 10 L

  • Voor gekleurde was
  • Met etherische oliën
  • Voor alle wastemperaturen
€ 53,02 (€ 5,30 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

planet pure Vlekkenpoeder

planet pure Vlekkenpoeder, 450 g

  • Voor gekleurde & witte was
  • Als aanvulling op basiswasmiddelen
  • Tegen koffie-, gras- & fruitvlekken
€ 7,29 (€ 16,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Biologische wasmiddelen van het Oostenrijkse merk planet pure zijn vrij van aardolie en palmolie, dierproefvrij, gentechvrij, vegan en gecertificeerd met de Austria Bio Garantie.