Zeepfabriek - Mag. Sabine Felix

Natuurlijke zepen en kamergeuren uit Oostenrijk

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Toepassingsgebied
Filters

Seiferei: 8 artikelen

Seiferei Kussenspray

Seiferei Kussenspray, 50 (50 ml)

  • 100% pure oliemix
  • Delicate lavendelgeur
  • Kalmeert en ontspant
€ 15,60 € 17,34 (€ 312,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Kamerparfum Im Garten der Sinne

Seiferei Kamerparfum Im Garten der Sinne, Weelderig (200 ml)

  • Diverse geuren
  • Mooie glazen flessen
  • Met 15 rotan stokjes
€ 48,97 € 54,42 (€ 244,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Kamerparfum Duft liegt in der Luft

Seiferei Kamerparfum Duft liegt in der Luft, Kerst (100 ml)

  • Met 10 rotan stokjes
  • Glazen fles met mooi design
  • Verschillende geuren
€ 16,48 € 27,47 (€ 164,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei natuurlijke zeep

Seiferei natuurlijke zeep, Galant (120 g)

  • 100% essentiële oliën
  • Koudgekookte unieke stukken
  • Beschermen tegen uitdrogen
€ 13,66 € 15,18 (€ 113,83 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Kamerparfum

Seiferei Kamerparfum, Naaldbos (50 ml)

  • Verschillende geuren
  • Selecteerbare intensiteit
  • Geweldig als cadeau
€ 15,60 € 17,34 (€ 312,00 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Geur- & Massagekaars

Seiferei Geur-​ & Massagekaars, Bergvuur (120 ml)

  • Prachtige geurcomposities
  • 100% pure essentiële oliën
  • Bruin glas in geschenkverpakking
€ 29,57 € 32,86 (€ 246,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Kamergeur Adrett

Seiferei Kamergeur Adrett, 200 ml

  • Delicate harmonie
  • 4 maanden geur
  • Met sinaasappel, mandarijn en citroen
€ 48,97 € 54,42 (€ 244,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei Kamergeur "NOSTALGIA"

Seiferei Kamergeur "NOSTALGIA", 200 ml

  • Inclusief rotanstokken
  • Kerstgeur
  • Van essentiële oliën
€ 48,97 € 54,42 (€ 244,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Seiferei is een Oostenrijks bedrijf gespecialiseerd in de productie van topkwaliteit zeep, kamergeuren en natuurlijke cosmetica. Alle producten zijn geparfumeerd met 100% pure essentiële oliën en zijn volledig vrij van kunstmatige conserveringsmiddelen.