TEA Natura - milieuvriendelijke was- en reinigingsmiddelen - made in Italy

Ecologisch en fair geproduceerde reinigingsmiddelen

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

TEA Natura: 1 - 30 van 36 artikelen

TEA Natura Bleek- en wassoda

TEA Natura Bleek-​ en wassoda, 1 kg

  • Voor het behandelen van vlekken op textiel
  • Ideaal voor gebruik als wassoda
  • Geeft actieve zuurstof af bij 30°C
€ 6,77 € 7,53 (€ 6,77 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Asloog

TEA Natura Asloog, 1 kg

  • Behoudt kleurintensiteit
  • Van plantaardige grondstoffen
  • Zonder fosfor
€ 3,38 € 3,76 (€ 3,38 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Recycle Wasmiddel

TEA Natura Recycle Wasmiddel, 5 L

  • Effectief
  • Veelzijdig
  • Met plantaardige ingrediënten
€ 24,72 € 27,47 (€ 4,94 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Waspoeder

TEA Natura Waspoeder, 2 Kg

  • Vrij van enzymen
  • Effectieve reiniging
  • Ideaal voor 40°C
€ 11,82 € 13,14 (€ 5,91 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Marseille Zeep - Neutraal

TEA Natura Marseille Zeep -​ Neutraal, 200 g

  • Geschikt om te wassen
  • Gebruik als handzeep
  • Zonder synthetische geur- en kleurstoffen
€ 2,89 € 3,22 (€ 14,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Citroenzuur

TEA Natura Citroenzuur, 1 kg

  • Veelzijdig
  • Milieuvriendelijk
  • Sterk tegen kalk
€ 11,82 € 13,14 (€ 11,82 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Minerale Wasverzachter

TEA Natura Minerale Wasverzachter, 750 g

  • Voor hand- en machinewas
  • Met bentoniet uit vulkanische as
  • Ideaal voor mensen met een allergie
€ 6,87 € 7,64 (€ 9,16 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Vloeibaar wasmiddel

TEA Natura Vloeibaar wasmiddel, 5 L

  • Rijk concentraat
  • Geschikt voor hard water
  • Hand- en machinewas
€ 24,72 € 27,47 (€ 4,94 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Loofah spons

TEA Natura Loofah spons

  • Voor een zachte bodyscrub
  • Voor oppervlaktereiniging
  • Voor schone vaat
€ 2,51 € 2,79

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Anti-kalk Spray

TEA Natura Anti-​kalk Spray, 750 ml

  • Op basis van natuurlijke zuren
  • Hecht goed op oppervlakken
  • Met eucalyptusolie
€ 4,35 € 4,84 (€ 5,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Vloeibaar wasmiddel voor wol en zijde

TEA Natura Vloeibaar wasmiddel voor wol en zijde, 1L

  • Fijne geur
  • Hand- en machinewas
  • Zeer productief
€ 6,48 € 7,21 (€ 6,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura WC- en Hygiënereiniger

TEA Natura WC-​ en Hygiënereiniger, 1 L

  • Biologisch afbreekbaar
  • Zonder chloor
  • Hygiënisch schoon
€ 5,51 € 6,13 (€ 5,51 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Vaatwaspoeder

TEA Natura Vaatwaspoeder, 1 kg

  • Geschikt voor alle vaatwassers
  • Biologisch afbreekbaar
  • Oppervlakteactieve stoffen van plantaardige oorsprong
€ 7,65 € 8,50 (€ 7,65 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Afwasspons

TEA Natura Afwasspons

  • Twee verschillende kanten
  • Zonder plastic
  • Gemaakt van loofah en cellulose
€ 3,48 € 3,87

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Recycle - Vaste Afwasvloeistof met Houtskooldeeltjes

TEA Natura Recycle -​ Vaste Afwasvloeistof met Houtskooldeeltjes, 55 g

  • Sterk tegen vuil
  • Zeer zuinig in gebruik
  • Voor een glanzend schone vaat
€ 2,99 € 3,33 (€ 54,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Aleppo Zeep 16% Laurierolie

TEA Natura Aleppo Zeep 16% Laurierolie, 200 g

  • Geschikt voor mensen met een allergie
  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Gemaakt volgens traditioneel recept
€ 5,90 € 6,56 (€ 29,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Recycle - Waszeep Marseille

TEA Natura Recycle -​ Waszeep Marseille, 200 g

  • Ideaal voor het verwijderen van vlekken
  • Gerecycleerd product uit afgewerkte olie
  • Voor handen wassen
€ 3,87 € 4,30 (€ 19,35 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Afwasborstel

TEA Natura Afwasborstel

  • Tegen aangebrand voedsel & voedselresten
  • Duurzame materialen
  • Krasvrije reiniging
€ 3,96 € 4,40

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Anti-kalk Concentraat

TEA Natura Anti-​kalk Concentraat , 125 ml

  • Goed voor 750ml reiniger
  • Tegen kalkaanslag
  • Gemakkelijk in gebruik
€ 3,48 € 3,87 (€ 27,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Afwasmiddel Sinaasappel en Citroen

TEA Natura Afwasmiddel Sinaasappel en Citroen, 1 L

  • Verzorgt de huid
  • Biologisch afbreekbaar
  • Zeer productief
€ 4,44 € 4,94 (€ 4,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Kokosolijfzeep met Ghassoul en Argan

TEA Natura Kokosolijfzeep met Ghassoul en Argan, 100 g

  • Met klei en arganolie
  • Intensief voedend
  • Met essentiële cederhoutolie
€ 3,48 € 3,87 (€ 34,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Vloeibaar Vaatwasmiddel

TEA Natura Vloeibaar Vaatwasmiddel, 1 L

  • Zeer zuinig
  • Vrij van witmakers
  • Zonder chloor
€ 9,29 € 10,33 (€ 9,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Reinigingsconcentraat voor Vloeren

TEA Natura Reinigingsconcentraat voor Vloeren, 125 ml

  • Goed voor 1 liter schoonmaakmiddel
  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Met essentiële sinaasappelolie
€ 3,48 € 3,87 (€ 27,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Multi-oppervlaktereiniger

TEA Natura Multi-​oppervlaktereiniger , 750 ml

  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Zonder weekmakers
  • Geen conserveringsmiddelen
€ 4,35 € 4,84 (€ 5,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Recycle - Universele Ontvetter

TEA Natura Recycle -​ Universele Ontvetter, 750 ml

  • Praktische spuitfles van bioplastic
  • Ontvet en reinigt oppervlakken
  • Gemaakt van afvalolie
€ 5,51 € 6,13 (€ 7,35 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Kokosolijfzeep met Lavendel

TEA Natura Kokosolijfzeep met Lavendel, 100 g

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Zachte en milde reiniging
  • Met essentiële oliën
€ 3,48 € 3,87 (€ 34,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Magnetische Zeephouder

TEA Natura Magnetische Zeephouder

  • Gemaakt van hout en metaal
  • Voor vaste zepen tot 100 g
  • Optimaal bewaren en drogen
€ 7,36 € 8,18

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Kokos-olijfzeep met rijstzetmeel

TEA Natura Kokos-​olijfzeep met rijstzetmeel, 100 gram

  • Traditionele productie
  • Verzacht de huid
  • Hydrateert
€ 3,48 € 3,87 (€ 34,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Kokosolijfzeep met Calendula

TEA Natura Kokosolijfzeep met Calendula, 100 g

  • Met heerlijke mandarijngeur
  • Zonder synthetische geur- en kleurstoffen
  • Met natuurlijke ingrediënten
€ 3,48 € 3,87 (€ 34,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

TEA Natura Vloeibare handzeep

TEA Natura Vloeibare handzeep, 500 ml

  • Gemaakt met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • Met essentiële oliën
  • Irriteert de huid niet
€ 6,87 € 7,64 (€ 13,74 / L)

Bezorging uiterlijk op 09. oktober

Voor de productie van zijn producten gebruikt TEA Natura alleen grondstoffen van plantaardige en minerale oorsprong, evenals natuurlijke geuressences. Sinds 2003 besteedt het bedrijf aandacht aan de ethische productie en distributie van de producten.