Sensitive wasmiddelen en wasverzachters

Voor huishoudens met baby's en kinderen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Wastemperatuur
Filters

Wasmiddelen: 21 artikelen

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,84 € 8,72 (€ 5,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Baby Voorwasspray

Frosch Baby Voorwasspray, 300 ml

  • Krachtige reiniging
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
  • Verwijdert vlekken
€ 3,77 € 4,19 (€ 12,57 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar

ATTITUDE Babywasmiddel Vloeibaar Peer Nectar, 1,05 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Fijne geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 12,88 € 14,32 (€ 12,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Peer Nectar

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Peer Nectar, 1 L

  • Kalmerende geur
  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
€ 8,13 € 9,04 (€ 8,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

herbow 3-in-1 Wasparfumconcentraat "Fairy Baby"

herbow 3-​in-​1 Wasparfumconcentraat "Fairy Baby", 200 ml

  • Voor ca. 40 wasbeurten
  • 100% plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • Met kamille geur
€ 5,22 € 5,81 (€ 26,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Baby Wasmiddel - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasmiddel -​ Geurvrij, 2 L

  • Plantaardig
  • Hypoallergeen
  • Zonder geurstoffen
€ 20,84 € 23,16 (€ 10,42 / L)

Bezorging uiterlijk op 20. oktober

planet pure Baby Wasmiddel Soft

planet pure Baby Wasmiddel Soft, 1,50 L

  • Voor babywas
  • Hypoallergene formule
  • Voor alle wastemperaturen
€ 8,62 € 9,58 (€ 5,75 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vloeibaar Wasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Voor alle wastemperaturen
  • Ideaal voor de gevoelige babyhuid
€ 15,89 € 17,66 (€ 15,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel - Sweet Lullaby

ATTITUDE Vloeibaar Babywasmiddel -​ Sweet Lullaby, 1,04 L

  • Met natuurlijke ingrediënten
  • Aangename geur
  • Biologisch afbreekbaar
€ 12,88 € 14,32 (€ 12,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter

ATTITUDE Baby Sweet Lullaby Wasverzachter, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Plantaardig
  • Effectief vanaf 15 °C
€ 8,13 € 9,04 (€ 8,13 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

2-in-1 Vloeibaar Wasmiddel voor Fijne Was & Babywas

biobel 2-​in-​1 Vloeibaar Wasmiddel voor Fijne Was & Babywas, 1,50 L

  • Voor gevoelig textiel
  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Met aloë vera
€ 11,14 € 12,38 (€ 7,43 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Baby Waspoeder

Frosch Baby Waspoeder, 1,45 kg

  • Voor wit en gekookt wasgoed
  • Zonder geur- of kleurstoffen
  • 30 - 95°C
€ 7,84 € 8,72 (€ 5,41 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Wasverzachter

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Wasverzachter, 1 L

  • Zonder geurstoffen
  • Hypoallergeen
  • Voor zachte babykleertjes
€ 9,49 € 10,55 (€ 9,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

BIOPURO Vloeibare Babywasmiddel - Geurvrij

BIOPURO Vloeibare Babywasmiddel -​ Geurvrij, 1 Liter

  • Sterk geconcentreerd
  • Dermatologisch getest
  • Voor hand- en machinewas
€ 7,65 € 8,50 (€ 7,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 10,65 € 11,84 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wol-, Zijde- en Bontwasmiddel voor Kinderkleding

Ulrich natürlich Wol-​, Zijde-​ en Bontwasmiddel voor Kinderkleding, 500 ml

  • Reinigt en verzorgt je kleding
  • Geurvrij
  • Voor 30°C - 60°C
€ 10,95 € 12,17 (€ 21,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecolunes Babywasmiddel

ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 7,84 € 8,72 (€ 7,84 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Lavendel (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 5,61 € 6,24 (€ 5,61 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

herbow Baby Vloeibaar Wasmiddel

herbow Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Voor de witte en bonte was
  • Perfect voor de gevoelige huid
  • Voor maximaal 33 wasbeurten
€ 8,81 € 9,79 (€ 8,81 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Baby Wasmiddel & Wasverzachter Concentraat Aloë Vera

herbow Baby Wasmiddel & Wasverzachter Concentraat Aloë Vera, 200 ml

  • Voor ongeveer 40 wasbeurten
  • Met natuurlijke geuren
  • Milieuvriendelijk & veganistisch
€ 4,93 € 5,48 (€ 24,65 / L)

Tijdelijk niet leverbaar

ATTITUDE Baby Wasverzachter - Geurvrij

ATTITUDE Baby Wasverzachter -​ Geurvrij, 1 L

  • Hypoallergeen
  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Op plantaardige basis
€ 8,13 € 9,04 (€ 8,13 / L)

Tijdelijk niet leverbaar