Ecologische schoonmaakproducten voor huishoudens met kinderen

Afwasmiddelen en oppervlaktereinigers

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Schoonmaken: 18 artikelen

Sonett Bio Bubbles Bellenblaas

Sonett Bio Bubbles Bellenblaas, 45 ml

  • Speelgoed voor buiten
  • Biologische kwaliteitsingrediënten
€ 2,19 (€ 48,67 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Kids Foam Zeep Calendula

Sonett Kids Foam Zeep Calendula, 1 L

  • Met spagyrische calendula
  • Zuivere plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • 100% gecontroleerde biologische landbouw
€ 8,79 (€ 8,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Afwasmiddel

Frosch Baby Afwasmiddel, 500 ml

  • pH-neutraal
  • Zonder parfum
  • Zonder kleurstoffen
€ 4,59 (€ 9,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Parfumvrij Afwasmiddel, 700 ml

  • Hypoallergeen
  • Voor flesjes en spenen
  • Vrij van geurstoffen
€ 5,29 (€ 7,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Speelgoed- en Oppervlaktereiniger - Geurvrij

ATTITUDE Baby Speelgoed-​ en Oppervlaktereiniger -​ Geurvrij, 800 ml

  • Zonder geurstoffen
  • Zonder schadelijke chemicaliën
  • Hypoallergeen
€ 8,69 (€ 10,86 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's 18in1 Pure Castile Magic Soap Baby Unscented, 240 ml

  • Voor alle huidtypen, met name de gevoelige
  • Geurvrij en vrij van etherische oliën
  • Voor gezicht, lichaam, haar en meer
€ 13,09 (€ 54,54 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Cheeky Panda Vochtige Babydoekjes

Cheeky Panda Vochtige Babydoekjes, 60 stuks

  • Voor de gevoelige babyhuid
  • Duurzaam & hypoallergeen
  • Afmetingen doekje: 15 x 22 cm
€ 5,19 (€ 0,09 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Handzeep Sinaasappel

AlmaWin Handzeep Sinaasappel, 500 ml

  • Ook voor de gevoelige huid
  • Hydraterend
  • Vegan formule
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Afwasmiddel

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Afwasmiddel, 700 ml

  • Vrij van geurstoffen
  • Met vetoplossende formule
  • Ideaal voor spenen, flessen en meer
€ 7,19 (€ 10,27 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Sensitive - Baby Vochtige Doekjes

ATTITUDE Sensitive -​ Baby Vochtige Doekjes, 72 stuks

  • 100% biologisch afbreekbaar
  • Vrij van geurstoffen
  • Vrij van parabenen
€ 10,29 (€ 0,14 / st.)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Frosch Baby Hygiëne-Reiniger

Frosch Baby Hygiëne-​Reiniger, 500 ml

  • Ideaal voor oppervlakken
  • pH-huidneutrale formule
  • Zonder kleur- en geurstoffen
€ 4,49 (€ 8,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented

Dr. Bronner's Magic Bar Soap Baby Unscented, 140 g

  • Voor alle huid- en haartypen, met name de gevoelige
  • Gemaakt met kostbare biologische plantaardige oliën
  • Extra mild en parfumvrij
€ 6,89 (€ 49,21 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger

Baby Anthyllis Afwasmiddel & Flessenreiniger, 500 ml

  • Voor flessen, spenen, servies en meer
  • Met natuurlijke oppervlakteactieve stoffen
  • Efficiënt en vegan
€ 5,39 (€ 10,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Saponaria Olijfoliezeep

La Saponaria Olijfoliezeep, 100 g

  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Verzacht de huid
  • Ideaal voor kinderen
€ 4,39 (€ 43,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Handzeep Lavendel & Rosmarijn

AlmaWin Handzeep Lavendel & Rosmarijn, 500 ml

  • Voor elk huidtype - ook de gevoelige
  • Geeft soepelheid
  • Vegan formulering & natuurlijke ingrediënten
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Handzeep Sensitive

AlmaWin Handzeep Sensitive, 500 ml

  • Voor het hele gezin
  • Zonder geurstoffen
  • Vegan formule
€ 4,69 (€ 9,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat, 500 ml

  • Zacht voor de huid
  • Zonder geurstoffen
  • Vegan formule
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ATTITUDE Baby Afwasmiddel

ATTITUDE Baby Afwasmiddel, Pear Nectar (700 ml)

  • Voor flessen en spenen
  • Lost onzuiverheden en vet op
  • Hypoallergeen en biologisch afbreekbaar
€ 5,29 (€ 7,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober