Accessoires voor balkon-, huis- en tuinplanten

Gieters en nog veel meer

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect
Filters

Planten: 23 artikelen

sodasan Zuivere Soda

sodasan Zuivere Soda, 500 g

  • Voor huishouden en tuin
  • Lost vet en onzuiverheden op
  • Zonder additieven
€ 5,29 (€ 10,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Vloeibare Zwarte Zeep Spray

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Vloeibare Zwarte Zeep Spray, 750 ml

  • Gebruiksklare oplossing
  • Allesreiniger voor huishoudelijk gebruik
  • Natuurlijk afweermiddel
€ 9,79 (€ 13,05 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft EM Aktiv

Multikraft EM Aktiv, 1 L

  • Bevat effectieve micro-organismen
  • Voor tuinen, compost, vijvers, enz.
  • Voorkomt rotting
€ 10,22 € 10,76 (€ 10,22 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geda Rubberen Plantenspuit - 250 ml

Geda Rubberen Plantenspuit -​ 250 ml, Terracotta

  • Tuitlengte: 9,5 cm
  • Gemaakt in Duitsland
  • Ideaal voor potplanten
€ 13,09

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit - 250 ml

Geda Rubberen Plantenspuit met Lange Tuit -​ 250 ml , Terracotta

  • Perfect voor kamerplanten en jonge planten
  • Fijne sproeistraal
  • Opvallend ontwerp
€ 11,38 € 16,26

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgon & Ball Schaar voor Kamerplanten

Burgon & Ball Schaar voor Kamerplanten

  • Voor nauwkeurig snijden
  • Antislip handgrepen
  • Roestvrijstalen messen
€ 15,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FAIR ZONE Tuinierszeep

FAIR ZONE Tuinierszeep, 160 g

  • Sterk tegen vuil
  • Zonder synthetische toevoegingen
  • Veganistisch
€ 9,79 (€ 61,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgon & Ball Indoor Gieter

Burgon & Ball Indoor Gieter , Flora & Fauna

  • Gemaakt van gegalvaniseerd staal
  • Mooi ontwerp
  • Vulhoeveelheid: 1 L
€ 27,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Kamerplanten- en Terrariumgereedschap Set

Burgon & Ball Kamerplanten-​ en Terrariumgereedschap Set

  • Perfect voor vetplanten en cactussen
  • 3-delige set
  • Met lange handgrepen
€ 15,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgon & Ball Kleine Gieter voor Kamerplanten

Burgon & Ball Kleine Gieter voor Kamerplanten, Wit

  • Materiaal: staal en beukenhout
  • Met smalle schenktuit
  • Vulhoeveelheid: 0,7 L
€ 17,19

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Bokashi gedroogd

Multikraft Bokashi gedroogd, 2 kg

  • Accessoires voor de Bokashi huishoudemmer
  • Effectief tegen geurtjes
  • Fermenteer het organische afval
€ 23,49 (€ 11,75 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit - 0,5 L

Multikraft Foxy Plus 360° Draaibare Handspuit -​ 0,5 L

  • Spuit in elke positie
  • Met praktische schaalverdeling
  • Voor universeel gebruik
€ 11,89

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft Biologische Bokashi Terra

Multikraft Biologische Bokashi Terra, 10 kg

  • Vulhoeveelheid 10 kg
  • Bevordert de opbouw van humus
  • Vermindert meststofverbruik
€ 49,49 (€ 4,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geda Rubberen Plantenspuit - 500 ml

Geda Rubberen Plantenspuit -​ 500 ml, Buis van 16 cm

  • Voor de perfecte dosering
  • Innovatief ontwerp
  • Eenvoudige toepassing
€ 18,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Najel Zwarte Zeeppasta - Olijf

Najel Zwarte Zeeppasta -​ Olijf, 200 g

  • Voor alle oppervlakken
  • Ook geschikt voor afwas
  • Eenvoudige dosering
€ 7,19 (€ 35,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Garden Trading Gegalvaniseerd Stalen Gieter - 1,9 liter

Garden Trading Gegalvaniseerd Stalen Gieter -​ 1,9 liter

  • Materiaal: gegalvaniseerd staal
  • Functioneel ontwerp
  • Vulvolume: 1,9 L
€ 22,49

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie Spray

La Corvette Zwarte Zeep met Olijfolie Spray, 750 ml

  • Reinigt & ontvet oppervlakken
  • Beschermt jouw planten
  • Veganistisch
€ 9,99 (€ 13,32 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Najel Poetssteen

Najel Poetssteen, 300 g

  • Met Aleppo-zeep en citroen
  • Voor oppervlakken in huis en tuin
  • Snelle reiniging en natuurlijke werkzame stoffen
€ 12,49 (€ 41,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Garden Trading Hoogwaardige Stalen Gieter

Garden Trading Hoogwaardige Stalen Gieter, 10 Liter

  • Prachtig vintage ontwerp
  • Robuust materiaal
  • Met afneembare rozet
€ 54,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Multikraft EM Originele Oplossing

Multikraft EM Originele Oplossing, 1 L

  • Met slapende micro-organismen
  • Gemakkelijk te gebruiken
  • Veelzijdig
€ 36,49 (€ 36,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Najel Zwarte Zeep Huis & Tuin

Najel Zwarte Zeep Huis & Tuin, 1 L

  • Gebruiksklaar
  • Reinigt oppervlakken
  • Praktisch sprayformaat
€ 7,49 (€ 7,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Burgon & Ball Sophie Conran - Indoor Gieter

Burgon & Ball Sophie Conran -​ Indoor Gieter, Wit

  • Voor gerichte bewatering
  • In moderne landhuisstijl
  • Vulhoeveelheid: 1,7 liter
€ 38,99

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Geda Plantenspuit met Drukpomp - 1,5 L

Geda Plantenspuit met Drukpomp -​ 1,5 L

  • Veelzijdig in gebruik
  • Spuit precies en gelijkmatig
  • Met overdrukventiel
€ 18,59

Bezorging uiterlijk op 08. oktober