Natuurlijke producten voor de verzorging van huisdieren

Milde shampoos en handige accessoires

Filteren & Sorteren

Prijzen Merken Kenmerken Certificaten
Filters

Vachtverzorging: 1 - 30 van 36 artikelen

Furry Friends Kalmerende Shampoo met Haver

ATTITUDE Furry Friends Kalmerende Shampoo met Haver, 473 ml

  • Ongeparfumeerd & hypoallergeen
  • Heeft een beschermende werking
  • Hydraterend
€ 16,29 (€ 34,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

FAIR ZONE Hondenzeep kokosolie

FAIR ZONE Hondenzeep kokosolie, 160 g

  • Met kokos & zwarte komijnolie
  • Veganistisch
  • Zonder geuren
€ 9,79 (€ 61,19 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Lange Haren

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Lange Haren, 200 ml

  • Zeer mild op de huid
  • Zorgt voor een betere kambaarheid van de vacht
  • Gaat geurvorming tegen
€ 13,69 (€ 68,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Geconcentreerde Zeep

VERDESATIVA prodog Geconcentreerde Zeep, 100 ml

  • Lost vuil op
  • Kan op de mond van het huisdier worden gebruikt
€ 10,89 (€ 108,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Oil-Plex Pet Shampoo

WILDA SIBERICA Oil-​Plex Pet Shampoo, 400 ml

  • Voor de droge, doffe vacht
  • Hydrateert
  • Werkt herstructurend
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Antistress Pet Spray

WILDA SIBERICA Antistress Pet Spray, 250 ml

  • Voor jeukende vacht
  • Voor honden en katten
  • Rustgevende eigenschappen
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Hydro-Boost Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Hydro-​Boost Pet Conditioner, 400 ml

  • Voor de droge vacht
  • Intens hydraterend
  • Heeft een regenererend en versterkend effect
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Detangling Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Detangling Pet Conditioner, 400 ml

  • Voor middellange tot lange vacht
  • Verbetert de doorkambaarheid
  • Hydrateert
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Detangling Pet Shampoo

WILDA SIBERICA Detangling Pet Shampoo, 400 ml

  • Voor middellange tot lange vacht
  • Bevordert doorkambaarheid
  • Reinigt zachtjes en verzorgt
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Furry Friends 2-in-1 Shampoo & Conditioner Lavendel

ATTITUDE Furry Friends 2-​in-​1 Shampoo & Conditioner Lavendel, 473 ml

  • Voor honden en katten
  • Natuurlijke en verzorgende formule
  • Met frisse lavendelgeur
€ 16,29 (€ 34,44 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Feele Shampoo

Feele Shampoo, 200 ml

  • Ideaal voor alle vachtlengtes
  • Verbetert de glans
  • Zachte, grondige reiniger
€ 16,29 (€ 81,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Feele Verzorgende Glans Spray

Feele Verzorgende Glans Spray, 100 ml

  • Voor katten, honden, paarden en pups
  • Ideaal voor weerbarstige haren
  • Met casterolie
€ 25,49 (€ 254,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Klarende Hondenshampoo Klei

VERDESATIVA prodog Klarende Hondenshampoo Klei, 1 L

  • Ideaal voor vette vacht en dermatitis
  • Goede huidcompatibiliteit
  • Ook geschikt voor gevoelige dieren
€ 38,38 € 40,41 (€ 38,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Antibacteriële Hondenshampoo Neem

VERDESATIVA prodog Antibacteriële Hondenshampoo Neem, 1 L

  • Huidvriendelijk
  • Houd insecten weg
  • Met kalmerende eigenschappen
€ 38,38 € 40,41 (€ 38,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

prodog Normaliserende Hondenshampoo Tea Three

VERDESATIVA prodog Normaliserende Hondenshampoo Tea Three, 1 L

  • Ideaal voor een vette huid en onaangename geuren
  • Goede huidcompatibiliteit
  • Heeft een balancerend effect
€ 38,38 € 40,41 (€ 38,38 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

essabó Vaste dierenshampoo

essabó Vaste dierenshampoo, 100 g

  • 100 % natuurlijk
  • Speciale pH-waarde voor dierenhuid
  • Plasticvrij & duurzaam (zero waste)
€ 8,89 (€ 88,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Middellange Vacht

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Middellange Vacht, 200 ml

  • Bijzonder zacht
  • Respecteert de beschermende barrière van de huid
  • Heeft een ontwarrend effect
€ 12,98 € 13,67 (€ 64,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Oil-Plex Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Oil-​Plex Pet Conditioner, 400 ml

  • Voor een droge, matte vacht
  • Hydrateert
  • Geeft een nieuwe glans
€ 13,09 € 13,78 (€ 32,73 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Shed Control Pet Shampoo

WILDA SIBERICA Shed Control Pet Shampoo, 400 ml

  • Bij haaruitval
  • Voor honden en katten
  • Bijzonder mild voor de huid
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Kalmerende  en Verzorgende Butter

VERDESATIVA prodog Kalmerende en Verzorgende Butter, 25 ml

  • Hydrateert
  • Regenereert
  • 100% natuurlijk en parfumvrij
€ 13,69 (€ 547,60 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Detangling Pet Spray

WILDA SIBERICA Detangling Pet Spray, 250 ml

  • Voor middellange en lange vacht
  • Verbetert de doorkambaarheid
  • Voedend en hydraterend
€ 11,49 (€ 45,96 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Korte Vacht

VERDESATIVA prodog Hondenshampoo Korte Vacht, 200 ml

  • Ideaal voor de gevoelige en droge huid
  • Ook geschikt voor puppy's
  • Mild voor de huid
€ 13,69 (€ 68,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

VERDESATIVA prodog Ontwarrende Hondenconditioner

VERDESATIVA prodog Ontwarrende Hondenconditioner, 200 ml

  • Zorgt voor een betere kambaarhijd van de vacht
  • Fysiologisch pH-niveau
  • Herstructurerende eigenschappen
€ 13,69 (€ 68,45 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Whitening Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Whitening Pet Conditioner, 400 ml

  • Voor witte vacht
  • Verbetert de doorkambaarheid
  • Voor uitstraling en frisheid
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Delicate Pet Soap

WILDA SIBERICA Delicate Pet Soap, 400 ml

  • Ideaal voor de gevoelige huid
  • Ook voor jonge dieren
  • Bijzonder mild
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Shed Control Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Shed Control Pet Conditioner, 400 ml

  • Tegen haaruitval
  • Voedt en versterkt
  • Heeft een regenererend effect
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Delicate Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Delicate Pet Conditioner, 400 ml

  • Voor de gevoelige huid
  • Ook geschikt voor jonge dieren
  • Verbetert de doorkambaarheid
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Urban-Detox Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Urban-​Detox Pet Conditioner, 400 ml

  • Beschermt tegen vervuilde lucht
  • Rijk aan antioxidanten
  • Met verhelderende eigenschappen
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Urban-Detox Pet Shampoo

WILDA SIBERICA Urban-​Detox Pet Shampoo, 400 ml

  • Ideaal voor in de stad
  • Intensief verhelderend en verfrissend
  • Rijk aan antioxidanten
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

WILDA SIBERICA Antistress Pet Conditioner

WILDA SIBERICA Antistress Pet Conditioner, 400 ml

  • Bij Jukreiz
  • Rustgevende eigenschappen
  • Hydrateert
€ 13,79 (€ 34,48 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Niet alleen wij mensen hebben graag mooi verzorgd haar, ook het welzijn van onze huisdieren is belangrijk. En als je natuurlijke vachtverzorgingsproducten gebruikt, doe je niet alleen iets goeds voor het milieu, maar ook voor het dier zelf. Verwen je viervoeter met rijke producten en laat zijn vacht stralen!