Natuurlijke waszepen

Voor vlekkenbehandeling en voor de handwas van textiel

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Geuren Merken Kenmerken Consistentie Certificaten Wastemperatuur
Filters

Waszeep: 27 artikelen

Sonett Gal zeepstaaf

Sonett Gal zeepstaaf, 100 g

  • Zeer productief en effectief
  • Met kruideningrediënten uit de biologische landbouw
  • Uitstekend vetoplossend vermogen
€ 1,99 (€ 19,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Vloeibare vlekverwijderaar met gal

Sonett Vloeibare vlekverwijderaar met gal, 1 L

  • Met petitgrainolie
  • Effectief tegen vlekken
  • Voor gekleurde en witte was
€ 9,79 (€ 9,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Sonett Curd Soap

Sonett Curd Soap, 100 g

  • Vrij van geur- & kleurstoffen & fillers
  • Vrij van petrochemicaliën
  • Zuinig in gebruik
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Waszeep Marseille

I PROVENZALI Waszeep Marseille, 250 g

  • Zeer hoge kwaliteit
  • Perfecte vlekkenverwijderaar
  • Bijzonder zacht voor de huid
€ 4,09 (€ 16,36 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Marseille Zeepvlokken, Olijf & Extra Puur Mix

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf & Extra Puur Mix, 750 g

  • Geschikt voor alle textiel
  • Natuurlijk effectief
  • Hypoallergeen
€ 12,06 € 12,70 (€ 16,08 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

greenatural Marseille Waszeep

greenatural Marseille Waszeep, Geurvrij (300 g)

  • Vlekverwijderaar voor delicaat textiel
  • Lichaamszeep
  • Vrij van synthetische geur- en kleurstoffen
€ 6,09 (€ 20,30 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Extra Puur

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Extra Puur, 750 g

  • Maakt krachtig vloeibaar wasmiddel
  • Voor alle textiel
  • Duurzaam & natuurlijk
€ 14,29 (€ 19,05 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Galzeep

Klar Galzeep, 250 ml

  • Praktische borstelkop
  • Tegen vet- en grasvlekken
  • Geurvrij
€ 4,19 (€ 16,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

AlmaWin Kwarkzeep

AlmaWin Kwarkzeep, 100 g

  • Zacht voor de huid zeep op basis van plantaardige olie
  • Subtiele citroengeur
  • Dermatologisch getest met succes
€ 2,39 (€ 23,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

TEA Natura Marseille Zeep - Neutraal

TEA Natura Marseille Zeep -​ Neutraal, 200 g

  • Geschikt om te wassen
  • Gebruik als handzeep
  • Zonder synthetische geur- en kleurstoffen
€ 3,29 (€ 16,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Wrongelzeep

Klar Wrongelzeep, 100 g

  • Ecologische topkwaliteit
  • Geurvrij
  • Ideaal voor mensen met allergieën
€ 2,29 (€ 22,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

officina naturae Textielwaszeep Marseille

officina naturae Textielwaszeep Marseille, 200 g

  • Biologisch afbreekbaar
  • Huidvriendelijk en zacht
  • Voor vlekbehandeling
€ 5,89 (€ 29,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

hello simple Zero Waste Huishoudelijke Harde Zeep

hello simple Zero Waste Huishoudelijke Harde Zeep, 100 g

  • Effectief reinigingsmiddel
  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Onverpakt
€ 7,25 € 7,64 (€ 72,50 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Saponaria Eco Marseillezeep

La Saponaria Eco Marseillezeep, 200 g

  • Voor alle textielsoorten, inclusief fijne was
  • Reinigt bijzonder hygiënisch
  • Als vlekkenverwijderaar
€ 5,09 (€ 25,45 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Zeep Extra Puur

La Corvette Marseille Zeep Extra Puur, 500 g

  • Ideaal voor lichaamshygiëne
  • Ook voor wasgoed en reiniging
  • Hypoallergeen en veganistisch
€ 8,79 (€ 17,58 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Najel Vloeibare Zwarte Aleppo Zeep - Olijf

Najel Vloeibare Zwarte Aleppo Zeep -​ Olijf, 1 L

  • Natuurlijk en biologisch afbreekbaar
  • Reinigt alle oppervlakken
  • Geschikt voor het verzorgen van huisdieren
€ 9,79 (€ 9,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Seifen Manufaktur KLAR 1840 Kwarkzeep

Seifen Manufaktur KLAR 1840 Kwarkzeep, 100 g

  • Voor alle huistypes
  • Veganistisch
  • Diverse toepassingsgebieden
€ 4,49 (€ 44,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf

La Corvette Marseille Zeepvlokken, Olijf, 750 g

  • Maak jouw eigen vloeibare wasmiddel
  • Voor alle textiel
  • Zonder palmolie
€ 16,59 (€ 22,12 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep

La Corvette Marseille Olijfzeep, 300 g

  • Veelzijdig te gebruiken
  • Zonder palmolie
  • 100 % natuurlijk
€ 7,77 € 8,18 (€ 25,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ulrich natürlich Galzeep

Ulrich natürlich Galzeep, 250 ml

  • Effectief tegen hardnekkige vlekken
  • Gemakkelijk in gebruik
  • Met rundergal-extract
€ 8,09 (€ 32,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep 10 x 100 g

La Corvette Marseille Olijfzeep 10 x 100 g, 1 kg

  • Voor persoonlijke hygiëne en huishouden
  • Gemaakt van plantaardige oliën
  • Hypoallergeen
€ 22,49 (€ 22,49 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

La Corvette Marseille Olijfzeep-blok

La Corvette Marseille Olijfzeep-​blok, 900 g

  • Voor lichaam, wasgoed en reiniging
  • Zacht voor de huid
  • 100 % natuurlijk
€ 18,42 € 19,39 (€ 20,47 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Ulrich natürlich Palmolievrije Galzeep

Ulrich natürlich Palmolievrije Galzeep, 100 g

  • Geurvrij
  • Hoogwaardige grondstoffen
  • Met rundergal extract
€ 5,79 (€ 57,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

biobel Kokosnootzeep 0%

biobel Kokosnootzeep 0%, 240 g

  • Voor gezicht, handen & lichaam
  • Ook geschikt voor wasverzorging
  • Hypoallergeen & geurstofvrij
€ 5,71 € 6,02 (€ 23,79 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Klar Vaste Vlekkenverwijderaar

Klar Vaste Vlekkenverwijderaar, 100 g

  • Voor katoen, linnen & gemengde weefsels
  • Vrij van kunstmatige geur- & kleurstoffen
  • Wasnoot als basis
€ 7,19 (€ 71,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

NAIKED Veganistische Vlekkenzeep

NAIKED Veganistische Vlekkenzeep, 100 g

  • Milieuvriendelijke verpakking
  • Voorbehandeling van vlekken en handwas
  • Hoge waskracht
€ 2,29 (€ 22,90 / kg)

Bezorging uiterlijk op 21. oktober

Tadé Aleppo Zeep voor het Huishouden

Tadé Aleppo Zeep voor het Huishouden, 400 g

  • Voor handwas en voorbehandeling
  • Fijn en delicaat textiel
  • Zeer zuinig
€ 6,19 (€ 15,48 / kg)

Tijdelijk niet leverbaar