ecolunes - Vegan reinigingsproducten voor babyartikelen en huishouden

Van speelgoedreiniger en babywasmiddel tot huishoudelijke reinigers

Per categorie shoppen

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

ecolunes: 14 artikelen

ecolunes Toiletreinigingsgel

ecolunes Toiletreinigingsgel, Geurvrij (500 ml)

  • Voor hardnekkig vuil
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Puur plantaardige formule
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 11,89 (€ 5,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Lavendel (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 6,29 (€ 6,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Wasmiddel Geurvrij

ecolunes Wasmiddel Geurvrij, 1 L

  • Voor witte & bonte was
  • Vegan formule
  • Voor 15 °C - 90 °C
€ 7,69 (€ 7,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Babywasmiddel

ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 8,79 (€ 8,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Wasverzachter Geurvrij

ecolunes Wasverzachter Geurvrij, 1 L

  • Voor witte & bonte was
  • Vrij van kleurstoffen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 6,29 (€ 6,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Allesreiniger Geurvrij

ecolunes Allesreiniger Geurvrij, 500 ml

  • Vegan & zonder kleurstoffen
  • Voor de dagelijkse reiniging
  • Voor tal van oppervlakken
€ 6,09 (€ 12,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby Fruit- & Groentereiniger Geurvrij

ecolunes Baby Fruit-​ & Groentereiniger Geurvrij, 500 ml

  • Vegan formule
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Smaak- & geurneutraal
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby-Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Baby-​Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 300 ml

  • Voor de babywas
  • Krachtige formule
  • Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Badkkamerreiniger-Mousse

ecolunes Badkkamerreiniger-​Mousse, Geurvrij (500 ml)

  • Voor de hele badkamer
  • Verwijdert vuil & kalk
  • Zonder parabenen
€ 6,59 (€ 13,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat, 500 ml

  • Zacht voor de huid
  • Zonder geurstoffen
  • Vegan formule
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 500 ml

  • Voor alle was
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 90 °C
€ 6,09 (€ 12,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Afwasmiddel Geurvrij

ecolunes Afwasmiddel Geurvrij, 500 ml

  • Zacht voor de handen
  • Handige pomppomp
  • Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Baby Speelgoed- & Oppervlakkenreiniger Geurvrij

ecolunes Baby Speelgoed-​ & Oppervlakkenreiniger Geurvrij, 300 ml

  • Voor alle oppervlakken
  • Vrij van ethylalcohol
  • Eenvoudig in gebruik
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes biedt vegan reinigingsproducten voor babyartikelen en het huishouden. Het assortiment omvat onder andere reinigers voor babyspeelgoed, babywasmiddel en huishoudelijke reinigers op basis van plantaardige, biologisch afbreekbare ingrediënten.