Milde reiniging voor babyproducten van ecolunes

Plantaardige formules voor de hygiënische reiniging van babyartikelen en textiel

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Baby: 7 artikelen

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij

ecolunes Babywasmiddel Geurvrij, 2 L

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Vegane formulering
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 11,89 (€ 5,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby-Wasverzachter

ecolunes Baby-​Wasverzachter, Lavendel (1 L)

  • Voor babywas
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 6,29 (€ 6,29 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Babywasmiddel

ecolunes Babywasmiddel, Lavendel (1 L)

  • Voor baby-, witte & bonte was
  • Zonder kleurstoffen & parabenen
  • Voor 15 °C - 60 °C
€ 8,79 (€ 8,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby Fruit- & Groentereiniger Geurvrij

ecolunes Baby Fruit-​ & Groentereiniger Geurvrij, 500 ml

  • Vegan formule
  • Natuurlijke ingrediënten
  • Smaak- & geurneutraal
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Baby-Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Baby-​Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 300 ml

  • Voor de babywas
  • Krachtige formule
  • Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat

ecolunes Afwasmiddel voor Babyflessen & Vaat, 500 ml

  • Zacht voor de huid
  • Zonder geurstoffen
  • Vegan formule
€ 5,49 (€ 10,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober

Baby Speelgoed- & Oppervlakkenreiniger Geurvrij

ecolunes Baby Speelgoed-​ & Oppervlakkenreiniger Geurvrij, 300 ml

  • Voor alle oppervlakken
  • Vrij van ethylalcohol
  • Eenvoudig in gebruik
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 07. oktober