Vegan vlekverwijderaars

Vlekverwijderaar, vlekkengels en vlekkensprays

Filteren & Sorteren

Prijzen Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

Vlekverwijderaars: 27 artikelen

biolù Vlekverwijderingspoeder

biolù Vlekverwijderingspoeder, 1,10 kg

  • Verwijdert hardnekkige vlekken
  • Ook voor oppervlakken
  • Met actieve zuurstof
€ 6,59 (€ 5,99 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

sodasan Vlekkengel

sodasan Vlekkengel, 200 ml

  • Met biologische plantenzeep
  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Gemakkelijk te hanteren dankzij borstelkop
€ 3,39 (€ 16,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Sonett Vlekkenspray

Sonett Vlekkenspray, 100 ml

  • Met biologisch panamarind-extract
  • Tegen vlekken van fruit, cacao, vet
  • 100% biologisch afbreekbaar
€ 3,39 (€ 33,90 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Vlekkenverwijderaar

ATTITUDE Vlekkenverwijderaar, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van chloor
  • Biologisch afbreekbaar
€ 7,49 (€ 9,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar - Geurvrij

ATTITUDE Baby Vlekkenverwijderaar -​ Geurvrij, 800 ml

  • Hypoallergeen
  • Vrij van geurstoffen
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
€ 8,09 (€ 10,11 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Citrus Vlekverwijderaar

Frosch Citrus Vlekverwijderaar, 75 ml

  • Voor gekleurde en witte was
  • Sterk tegen vetvlekken
  • Kleurvriendelijk en vegan
€ 2,79 (€ 37,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

AlmaWin Wasbooster

AlmaWin Wasbooster, 240 g

  • Ideaal voor sterk vervuild wasgoed
  • Vanaf 20°C wastemperatuur
  • Verwijdert hardnekkige vlekken
€ 5,19 (€ 21,63 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Klar Vlekverwijderaarszout

Klar Vlekverwijderaarszout, 400 g

  • Dermatologisch getest
  • Effectief vanaf 30°C
  • Bijzonder snel afbreekbaar
€ 4,19 (€ 10,48 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

biolù Vlekverwijderaar voor Textiel

biolù Vlekverwijderaar voor Textiel, 1 L

  • Hoog vuiloplossend vermogen
  • Op plantaardige basis
  • Huidvriendelijke formule
€ 7,69 (€ 7,69 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

planet pure Vlekkenverwijderaar Sinaasappel

planet pure Vlekkenverwijderaar Sinaasappel, 100 ml

  • Voor witte & gekleurde was
  • Tegen vetvlekken & meer
  • Aangename geur
€ 3,02 (€ 30,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Vlek- & Voorwasspray zoals Galzeep

Frosch Vlek-​ & Voorwasspray zoals Galzeep, 500 ml

  • Voor gekleurde en witte was
  • Zacht voor kleuren
  • Vegan
€ 4,89 (€ 9,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

beltrán Black Soap

beltrán Black Soap, 500 g

  • 100 % natuurlijke plantaardige basis
  • Krachtig tegen vlekken, zacht voor het milieu
  • Veelzijdig voor huis, was & tuin
€ 3,89 (€ 7,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

biobel Vlekverwijderaar

biobel Vlekverwijderaar, 750 ml

  • Zeer effectief tegen vet
  • Doeltreffend & gemakkelijk te gebruiken
  • Veganistisch
€ 5,79 (€ 7,72 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Ulrich natürlich Vlekverwijderaar

Ulrich natürlich Vlekverwijderaar, 900 g

  • Voor schone was
  • Voor het voorbehandelen van & bleken
  • Vegan
€ 10,29 (€ 11,43 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Vlekverwijderaar zoals Galzeep

Frosch Vlekverwijderaar zoals Galzeep, 75 ml

  • Voor gekleurde en witte was
  • Kleurvriendelijke formulering
  • Vegan
€ 2,79 (€ 37,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Frosch Actieve Zuurstof Vlekverwijderaar

Frosch Actieve Zuurstof Vlekverwijderaar, 75 ml

  • Voor witte en gekleurde was
  • Verwijdert bleekbare vlekken
  • Vegan
€ 2,79 (€ 37,20 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Tadé Klei

Tadé Klei, 200 g

  • Neutraliseert geuren
  • Ideaal voor het verwijderen van vlekken
  • Bijzonder absorberend
€ 5,19 (€ 25,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

pierpaoli ekos Vlekverwijderaar voor Textiel

pierpaoli ekos Vlekverwijderaar voor Textiel, 500 ml

  • Ideaal voor voorbehandeling
  • Met actieve zuurstof
  • Munt en eucalyptus geur
€ 4,39 (€ 8,78 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Ulrich natürlich Vlekverwijderaar met Panamarinde-extract

Ulrich natürlich Vlekverwijderaar met Panamarinde-​extract, 250 ml

  • Effectief tegen vlekken
  • Veelzijdig
  • Veganistisch
€ 14,09 (€ 56,36 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

bluu Vlekkenzeep - Stick

bluu Vlekkenzeep -​ Stick

  • Voor alle textiel
  • Plantaardige ingrediënten
  • Zonder plastic & chemicaliën
€ 7,59

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

Okay Vlekverwijderaar Bossy Chick

Okay Vlekverwijderaar Bossy Chick, 250 ml

  • Voor textiel
  • Veelzijdig
  • Hoog vuiloplossend vermogen
€ 8,28 € 8,72 (€ 33,12 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

purenn Universele Vlekenverwijderaar

purenn Universele Vlekenverwijderaar, 100 ml

  • Voor diverse huishoudelijke vlekken
  • Gemakkelijk & universeel toepasbaar
  • Huid- & diervriendelijk
€ 3,77 € 3,97 (€ 37,70 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Baby-Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Baby-​Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 300 ml

  • Voor de babywas
  • Krachtige formule
  • Vrij van kleurstoffen & parabenen
€ 5,09 (€ 16,97 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

planet pure Vlekkenpoeder

planet pure Vlekkenpoeder, 450 g

  • Voor gekleurde & witte was
  • Als aanvulling op basiswasmiddelen
  • Tegen koffie-, gras- & fruitvlekken
€ 7,29 (€ 16,20 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

TEA Natura Vlekverwijderaar

TEA Natura Vlekverwijderaar, 500 g

  • Zonder bleekmiddel
  • Voor gekleurd en wit wasgoed
  • Met actieve zuurstof
€ 6,99 (€ 13,98 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ecolunes Vlekkenverwijderaar Geurvrij

ecolunes Vlekkenverwijderaar Geurvrij, 500 ml

  • Voor alle was
  • Zonder parabenen
  • Voor 15 °C - 90 °C
€ 6,09 (€ 12,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober

ooohne Vlekverwijderaar

ooohne Vlekverwijderaar, 70 g

  • Voor katoen, gemengde stoffen & linnen
  • Voor voorbehandeling
  • Vegan formule
€ 6,09 (€ 87,00 / kg)

Bezorging uiterlijk op 06. oktober