Producten met het EU Ecolabel-certificaat

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

EU Ecolabel: 28 artikelen

claro ECO Classic Tabs

claro ECO Classic Tabs, 35 stuks

  • In wateroplosbare folie
  • Zonder palmolie
  • Gemaakt in Oostenrijk
€ 6,19 € 6,88 (€ 0,18 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel

Frosch Baby Vloeibaar Wasmiddel, 1,50 L

  • Voor babytextiel
  • Voor wit en gekleurd wasgoed
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
€ 7,84 € 8,72 (€ 5,23 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Multi Tabs

claro ECO Multi Tabs, 70 stuks

  • Met zout- en glansspoelfunctie
  • In water oplosbare folie
  • Zeer effectief
€ 15,21 € 16,91 (€ 0,22 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Spiritus Glasreiniger

Frosch Spiritus Glasreiniger, 500 ml

  • Vetoplossende formule
  • Streeploze reiniging
  • Vrij van microplastics
€ 2,99 € 3,33 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Sensitive Wasmiddel Aloë Vera

Frosch Sensitive Wasmiddel Aloë Vera, 5 Liter

  • Zacht voor kleur en stof
  • Hypoallergeen
  • 20° C - 95° C
€ 23,27 € 25,86 (€ 4,65 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Actieve Soda-Reiniger

Frosch Actieve Soda-​Reiniger, 950 ml

  • Frisse geur
  • Zeer veelzijdig
  • Geschikt voor in de keuken
€ 3,57 € 3,97 (€ 3,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Azijnreiniger

Frosch Azijnreiniger, 1 L

  • Hoog oplossend vermogen voor kalkaanslag
  • Beproefd actief ingrediënt
  • Vrij van schadelijke additieven
€ 2,99 € 3,33 (€ 2,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Classic Poeder

claro ECO Classic Poeder, 2,70 kg

  • Gemakkelijk te doseren
  • Chloor- en palmolievrij
  • Sterke reinigingsprestaties
€ 16,67 € 18,53 (€ 6,17 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Toiletreiniger Citroen

Frosch Toiletreiniger Citroen, 750 ml

  • Frisse citroengeur
  • Vrij van schadelijke chemicaliën
  • Actieve ingrediënten op natuurlijke basis
€ 3,28 € 3,65 (€ 4,37 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Allesreiniger Lavendel

Frosch Allesreiniger Lavendel, 1 L

  • Voor veel oppervlakken
  • Met op de natuur gebaseerde actieve ingrediënten
  • Hoge biologische afbreekbaarheid
€ 2,99 € 3,33 (€ 2,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Glansspoelmiddel

claro ECO Glansspoelmiddel, 500 ml

  • Voorkomt water- en kalkvlekken
  • Met frisheid- en glansformule
  • Biologisch afbreekbaar
€ 3,96 € 4,40 (€ 7,92 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Krachtwasmiddel Actieve Soda

Frosch Krachtwasmiddel Actieve Soda, 1,50 L

  • Voor textiel
  • Wastemperatuur: 20 - 95°C
  • Zeer hoge wasprestaties
€ 8,33 € 9,26 (€ 5,55 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

souldrops Sensitive Clouddrop Wasmiddel

souldrops Sensitive Clouddrop Wasmiddel, 1,30 L

  • Voor 20 wasbeurten
  • Milieuvriendelijk
  • Vrij van schadelijke stoffen
€ 7,55 € 8,39 (€ 5,81 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch All-in-1 Actieve Soda Vaatwastabletten

Frosch All-​in-​1 Actieve Soda Vaatwastabletten, 30 Tabs

  • Hoog vetoplossend vermogen
  • Voor kristalglans
  • Voedselveilig
€ 7,45 € 8,28 (€ 13,80 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was

claro ECO Waspoeder voor Bonte Was, 2,20 kg

  • Fijne & gekleurde was
  • 30°C - 95°C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 19,87 € 22,08 (€ 9,03 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Douche- & Badreiniger Citrus

Frosch Douche-​ & Badreiniger Citrus, 950 ml

  • Tegen watervlekken en kalk
  • Natuurlijke actieve ingrediënten
  • Frisse geur
€ 3,57 € 3,97 (€ 3,76 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Multi Poeder

claro ECO Multi Poeder, 2,40 kg

  • Met zout- en spoelfunctie
  • Tegen sterke vervuiling
  • Veganistisch en palmolievrij
€ 16,67 € 18,53 (€ 6,95 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Waspoeder voor Witte Was

claro ECO Waspoeder voor Witte Was, 1 kg

  • Wit en licht wasgoed
  • 30 - 95 °C
  • Tot 35 wasbeurten
€ 9,78 € 10,87 (€ 9,78 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Afwaslotion Aloë Vera

Frosch Afwaslotion Aloë Vera, Navulverpakking, 800 ml

  • Zacht voor de huid
  • Met plantaardige oppervlakteactieve stoffen
  • 5,5 pH huidneutraal
€ 3,48 € 3,87 (€ 4,35 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

souldrops Afwasmiddel

souldrops Afwasmiddel, Sundrop (750 ml)

  • Voor alle soorten serviesgoed
  • Reinigt ook oppervlakken
  • Formule op zuiver plantaardige basis
€ 4,35 € 4,84 (€ 5,80 / L)

Bezorging uiterlijk op 23. oktober

Frosch Actief Soda Afwasconcentraat

Frosch Actief Soda Afwasconcentraat, 500 ml

  • Voor serviesgoed, pannen en potten
  • Sterk vetoplossend vermogen
  • Met pH-neutrale formule
€ 3,28 € 3,65 (€ 6,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro ECO Afwasmiddel

claro ECO Afwasmiddel, 500 ml -​ Refill

  • Hoog vetoplossend vermogen
  • Biologisch afbreekbaar
  • Rabarber geur
€ 2,99 € 3,33 (€ 5,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

souldrops Allesreiniger Seadrop

souldrops Allesreiniger Seadrop, 1,30 L

  • Voldoende voor 20 wasbeurten
  • Vrij van verontreinigende stoffen
  • Veganistische formulering
€ 7,55 € 8,39 (€ 5,81 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

claro multi NEXT Tabs

claro multi NEXT Tabs, 20 stuks

  • Met zout- & glansspoelfunctie
  • Residu-vrije glans
  • Zonder folie & biologisch afbreekbaar
€ 6,19 € 6,88 (€ 0,31 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Universeel Wasmiddel

Frosch Universeel Wasmiddel, 1,50 L

  • Met appelextracten
  • Vegan
  • 20 - 95 °C
€ 8,33 € 9,26 (€ 5,55 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Afwasmiddel

MAÎTRE SAVON DE MARSEILLE Afwasmiddel, 500 ml

  • Voor de handafwas
  • Met tijmgeur
  • Zacht voor de huid
€ 3,57 € 3,97 (€ 7,14 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Afwasbalsem Citrus

Frosch Afwasbalsem Citrus, 500 ml

  • Frisse citrusgeur
  • Zacht voor de huid
  • Lost vet en vuil op
€ 2,79 € 3,11 (€ 5,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Frosch Afwasconcentraat Framboos

Frosch Afwasconcentraat Framboos, 500 ml

  • Tegen vet en aangebrand voedsel
  • Voor elk servies
  • Bijzonder huidvriendelijk
€ 3,28 € 3,65 (€ 6,56 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Het EU-Ecolabel is een milieukeurmerk van de Europese Unie dat sinds 1992 is erkend en ook geldig is in Noorwegen, Liechtenstein en IJsland. Het dient als referentie voor consumenten om milieuvriendelijkere en gezondere producten te vinden.