PETA Approved Global Animal Test Policy

Een teken tegen dierproeven! Merken die 100% dierproefvrij zijn, bevestigd door PETA.

Filteren & Sorteren

Prijzen Highlights Type wasgoed Merken Kenmerken Materiaal Certificaten Toepassingsgebied Reinigingseffect Wastemperatuur
Filters

PETA Approved: 1 - 30 van 182 artikelen

Ecover Essential - Citroen Vaatwasmiddel

Ecover Essential -​ Citroen Vaatwasmiddel, 950 ml

  • Van hoge kwaliteit
  • Frisse citrusgeur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 5,19 (€ 5,46 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness

Ecover Toiletreiniger Atlantic Freshness, 750 ml

  • Intense drievoudige actie
  • Frisse, aangename geur
  • Biologisch afbreekbare ingrediënten
€ 3,59 (€ 4,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen

sodasan Afwasmiddel Citroen & Limoen, 1 L

  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Zonder petrochemische ingrediënten
  • Geschikt voor alle servies en bestek
€ 4,79 (€ 4,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Ecologische Sponsdoeken

sodasan Ecologische Sponsdoeken, 2 stuks

  • In een set van 2
  • Wasbaar op 60 °C
  • 100% composteerbaar
€ 1,99 (€ 1,00 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Sensitive Afwasmiddel

sodasan Sensitive Afwasmiddel, 500 ml

  • Vrij van kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Zonder petrochemische ingrediënten
  • Geur neutraal
€ 3,09 (€ 6,18 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Krachtige toiletreiniger

Ecover Krachtige toiletreiniger, 750 ml

  • Met verfrissende citroen- en sinaasappelgeur
  • Botanische en minerale ingrediënten
  • Zeer krachtige reinigingsactie
€ 4,69 (€ 6,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Toiletreiniger - Den

Ecover Essential Toiletreiniger -​ Den (750 ml)

  • Frisse, natuurlijke dennengeur
  • Plantaardige en minerale ingrediënten
  • Veganistisch
€ 4,49 (€ 5,99 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter

Ecover Appelbloesem & Amandel Wasverzachter, 750 ml

  • Zorgt voor superzacht wasgoed
  • Plantaardige ingrediënten
  • Zoete, bloemige geur
€ 4,39 (€ 5,85 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel

Ecover ZERO Vloeibaar Wasmiddel, 1 L

  • Sterk tegen vlekken
  • Zacht voor gevoelige huid
  • 30 °C - 60 °C
€ 14,19 (€ 14,19 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel

Ecover Citroen & Aloë Vera Handafwasmiddel, 5 L

  • Plantaardige & minerale ingrediënten
  • Zacht voor de huid
  • Verpakking gemaakt van gerecycled plastic
€ 20,49 (€ 4,10 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Badkamerreiniger

Ecover Badkamerreiniger, 500 ml

  • Recyclebare verpakking
  • Geschikt voor chromen oppervlakken
  • Met een frisse geur
€ 4,79 (€ 9,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

souldrops Wasverzachter

souldrops Wasverzachter, Raindrop (1 L)

  • Voor 40 wasbeurten
  • Zonder verontreinigende stoffen
  • Verwijdert wasmiddelresten
€ 5,89 (€ 5,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Handafwasmiddel

Ecover ZERO Handafwasmiddel, 450 ml

  • Zonder geur- en kleurstoffen
  • Dermatologisch getest
  • Met krachtige oppervlakteactieve suikers
€ 3,19 (€ 7,09 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universal Hibiscus & Jasmijn

Ecover Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Universal Hibiscus & Jasmijn, 1,50 L

  • Voor witte en gekleurde was
  • Dermatologisch getest
  • 20 - 60 °C
€ 16,19 (€ 10,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar

Ecover Kalkaanslag Verwijderaar, 500 ml

  • Verwijdert hardnekkige kalkaanslag
  • Fijne schuimvorming
  • Voor het schoonmaken van de badkamer
€ 4,79 (€ 9,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Color Vloeibaar Wasmiddel Limoen

sodasan Color Vloeibaar Wasmiddel Limoen, 1,50 L

  • Voor alle vezels behalve wol en zijde
  • Natuurlijke geur door pure etherische oliën
  • Dermatologisch getest
€ 7,99 (€ 5,33 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel

Ecover Wasmiddelpoeder Concentraat Universeel, 38 wasbeurten (1,90 kg)

  • Voor witte was & bonte was
  • Reinigt vanaf 30 °C wastemperatuur
  • Met kruidige frisse geur
€ 22,49 (€ 11,84 / kg)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Wasmiddel voor fijne was Black & Dark Lime & Lotus

Ecover Wasmiddel voor fijne was Black & Dark Lime & Lotus, 1 L

  • Verwijdert zelfs zware vlekken
  • Beschermt donkere kleuren
  • Tot 40 °C
€ 6,89 (€ 6,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Ontvetter Sinaasappel

sodasan Ontvetter Sinaasappel, 500 ml

  • Sterk geconcentreerd en effectief
  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Met pure essentiële oliën
€ 4,49 (€ 8,98 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Color Appelbloesem & Freesia

Ecover Vloeibaar Wasmiddelconcentraat Color Appelbloesem & Freesia, 1,50 L

  • Voor gekleurde was
  • Biologisch afbreekbaar
  • Vezeldiepe zuiverheid vanaf 20 °C
€ 16,19 (€ 10,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

ZERO - Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was

Ecover ZERO -​ Vloeibaar wasmiddel voor wol en fijne was, 1 L

  • Voor hand- en machinewas
  • Zonder kleur- en geurstoffen
  • Dermatologisch getest
€ 6,89 (€ 6,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Vlekkengel

sodasan Vlekkengel, 200 ml

  • Met biologische plantenzeep
  • Geen kleurstoffen of conserveringsmiddelen
  • Gemakkelijk te hanteren dankzij borstelkop
€ 3,39 (€ 16,95 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover ZERO Wasverzachter

Ecover ZERO Wasverzachter, 1 L

  • Voor bonte was, handwas, kookwas & wol
  • Geschikt voor de gevoelige huid
  • Vrij van geur- & kleurstoffen
€ 5,49 (€ 5,49 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis

Ecover Keuken Power Cleaner Oven & Fornuis, 500 ml

  • Met organische oppervlakteactieve stoffen
  • Lost hardnekkig vuil en vet op
  • Plantaardige ingrediënten
€ 4,79 (€ 9,58 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid

Ecover Toiletreiniger Citrus Frisheid, 750 ml

  • Verfrissende citrusgeur
  • Volledig biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 3,59 (€ 4,79 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Essential - Citroen Multifunctionele Reiniger

Ecover Essential -​ Citroen Multifunctionele Reiniger, 1 L

  • Frisse citroengeur van natuurlijke geuren
  • Universeel toepasbaar
  • Verwijdert vet en hardnekkig vuil
€ 4,89 (€ 4,89 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Classic Vaatwastabletten Voordeelpakket

Ecover Classic Vaatwastabletten Voordeelpakket, 70 stuks

  • Uitstekend reinigend effect
  • Geen schadelijke residuen
  • Plantaardige oppervlakteactieve stoffen
€ 19,69 (€ 0,28 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Vaatwastabletten Classic

Ecover Vaatwastabletten Classic, 70 stuks

  • Plantaardige & minerale ingrediënten
  • Vrij van fosfaten
  • Biologisch afbreekbaar
€ 19,69 (€ 0,28 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

sodasan Vloeibaar Wasmiddel Sport & Outdoor

sodasan Vloeibaar Wasmiddel Sport & Outdoor, 750 ml

  • Wastemperaturen 30 - 95°C
  • Voor machine en handwas
  • Zeer goede huidtolerantie
€ 7,69 (€ 10,25 / L)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen

Ecover Essential Vaatwastabletten Citroen, 70 stuks

  • Sterk tegen vet
  • Ingrediënten biologisch afbreekbaar
  • Veganistisch
€ 22,49 (€ 0,32 / st.)

Bezorging uiterlijk op 08. oktober